Кам`янчани стали переможцями шахового турніру
Автор: Віктор Куленко.
У Кам`янському пройшов шаховий турнір, в якому змагалися команди місцевої ДЮСШ №3 та Верхньодніпровського палацу дитячої та юнацької творчості (тренер Віктор Сень).
У форматі “рапід” (15+5) з рахунком 28:8 перемогу отримали вихованці тренера Дмитра Задорожного. Напередодні, в ДЮСШ №3 відбувся відбірковий турнір, після якого була сформована команда з кращих шести гравців (другого, третього і четвертого розрядів). Переможцями стали кам`янчани Михайло Степаненко, Іван Мішагін, Олександр Ткаченко, Олександр Ігнатьєв, Нікіта Аутко, Олександр Буруля.