Вкрадені туї, змагання збирачів кубика Рубіка та концерт майстра фортепіано в Кам’янському

Вкрадені туї, змагання збирачів кубика Рубіка та концерт майстра фортепіано в Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь.

Кілька кущів туї, посаджених біля стаціонарного відділення міської лікарні №9 з боку вулиці Миру, були викопані невідомими в ніч на 11 квітня. Викопувати посаджені кимось саджанці – недобра традиція нашого міста. Так, торік невідомі вкрали молоді кущі козачого ялівцю в сквері на перехресті проспектів Свободи та Аношкіна. Позаторік було вкрадено кілька деревець туї біля будівлі Заводської райадміністрації, з боку проспекту Гімназичного.

Змагання по збиранню кубика Рубіка серед школярів відбулись сьогодні в загальноосвітній школі №44. Захід був організований самими учнями спільно з педагогами. На змаганнях був присутній представник Всесвітньої асоціації куберів Сергій Кокшаров. ‘Ці змагання – проба сил для учнів однієї школи. Якщо дітям сподобається ця інтелектуальна розвага – будемо сприяти популяризації головоломок в Камянському”, – розповів С. Кокшаров.

Провести змагання запропонували учні школи №44. “Мені кубик Рубіка потрапив до рук 2 роки тому, – ділиться досвідом Іван Калінін, учень 7 класу, ініціатор заходу. – Сподобалась іграшка, яка розвиває розум та моторику пальців”. Іван збирає кубик з 3 елементами в одному ряду менш ніж за півхвилини.

Школярі змагались у збиранні кубиків 3×3 та 2×2 на швидкість. Було 18 учасників. Перемогли Володислав Кас’ян та Іван Калінін.

Також сьогодні в Камянському музичному коледжі відбувся концерт. Відомий музикант Гліб Адлуцький, викладач музичної академії імені Глінки, грав на фортепіано. В залі коледжу звучала урочиста музика Йогана-Себастьяна Баха.

“Про концерт дізнались випадково – племінниця розповіла, студентка коледжу, – прокоментували концерт дорослі глядачі. – Такі заходи варто анонсувати на міському рівні, щоб більше меломанів могли долучатись до живої класичної музики”.