Новий термодеформаційний шов приміряють ремонтники на мосту через Дніпро в Кам’янському

Монтаж першої секції термодеформаційного шва почався на мосту через Дніпро, в районі виїзда на міст з вулиці Тритузної.

Автор: Валентин Фіголь.

Заміна половини шва (цілим вважається шов через обидві автомобільні дороги по мосту, тобто через всі ширину моста) виходить на «фінішну пряму», — розповів Володимир Селіщев, директор ПАТ «Металургпромжитлобуд», депутат міськради Кам’янського.

Позаду демонтаж старого шва і підготовка конструкцій мосту до нового. Нові конструкції саме встановлено на місце. Почались тонкі процеси «примірювання та підгонки» багатометрової конструкції до місця встановлення.

Конструкційно деформаційний шов являє собою систему сталевих елементів, які пружно з’єднані між собою. Виготовлено конструкцію в Німеччині.

Елементи шва рухаються одне до одного і навпаки, в залежності від деформації мосту, і захищають конструкції мосту від пошкоджень одна об другу, якщо щілина між ними від температурної деформації стане надто вузькою. Така аварійна ситуація вже трапилась на мосту влітку 2010 року: від спеки секції мосту «налізли» одна на одну, роздушивши старий деформаційний шов.

«Фахівці оглянули всі термодеформаційні шви на мосту, а їх 42, — розповів В. Селішев. – Вони всередині зруйновані від часу та експлуатації, практично розсипались».

Заплановано в цьому році відремонтувати 2 деформаційних шви мосту повністю і 2 – наполовину (тобто замінити 6 таких секцій шва). Після завершення робіт в районі Тритузної ремонтники переберуться північніше, до русла річки Дніпро.

Нагадаємо, міст через Дніпро в Кам’янському було відкрито в 1994 році, і з тих пір термодеформаційні щви на ньому не мінялись до 2010 року, коли було замінено аварійну секцію. В останні роки було відновлено освітлення мосту з застосуванням сучасних енергоефективних світильників.

З року в рік, через значні обсяги робіт, відкладається добудова з’їзду з мосту на лівобережжя в районі Єлізаветівської траси.