Серпнева зустріч освітян та інтерес міжнародних ЗМІ до екологічної ситуації в Кам’янському

Серпнева зустріч освітян та інтерес міжнародних ЗМІ до екологічної ситуації в Кам’янському

Валентин Фіголь

Щорічна зустріч педколективів учбових закладів відбулась сьогодні в приміщенні гімназії 39. Гімназія – одна з сотні пілотних закладів, де в Україні реалізують концепцію Нової української школи.

На серпневій конференції, традиційно, говорили про досягнення та нові завдання галузі освіти. Освітяни скаржились на нестачу кадрів, особливо молодих: Кожному п’ятому вчителю – від 41 до 50 років. У цьому навчальному році до педагогів приєдналося 9 молодих фахівців, яким на серпневій конференції вручили трудові книжки.

Наше місто потрапило в сферу уваги міжнародної преси. Знімальна група «Радіо «Свобода»» працює в Кам’янському, збираючи матеріали про стан довкілля. Зокрема, журналістів цікавить, як впливає на довкілля діяльність коксохімічних підприємств, міського звалища тощо. Чи побудували вже в місті сучасний полігон для побутового сміття, цікавились візитери.

«Ахметову в США не дають робити кокс, бо там коксохімічне виробництво як шкідливе для довкілля закривається, – розповіла журналіст пані Надія. – Тому він жене вугілля в Україну і тут спалює в коксових печах, отруюючи повітря!»

Знімальна група за допомогою місцевих активістів планує відвідати кілька екологічно небезпечних об’єктів у Кам’янському.