потоп в Школе искусств Каменского

Потоп в Школі мистецтв в Кам’янському почався в День міста

Більше доби тече вода в підвал будівлі Школи мистецтв на вулиці Звенігородській, 20, де навчають вокалу та хореографії. «Я не хочу в тюрму, якщо будівля завалиться!» — зізнається новий директор закладу.

Автор: Валентин Фіголь

Течію помітили співробітники закладу вдень 14 вересня, розповіла Ксенія Зубріліна директор КНЗК «Школа мистецтв» КМР. Спочатку почали вручну виносити воду з підвалу, але вода прибувала надто швидко.

Школа мистецтв Кам’янського

«В мене двох співробітниць у віці за 50 тільки що забрали на швидкій з гіпертонічним кризом!..» — мало не плакала з тривоги пані Ксенія. Для неї цей аврал – справжнє бойове хрещення, бо директором вона тут всього з минулого літа.

Вода в підвал тече просто зі стіни, де виходять труби чи то опалення, чи водопостачання. Невідомо наразі, з яких саме труб – водо- чи теплопостачальних, витікає вміст, визнали робітники аварійної бригади, які відкачували з підвалу воду. Рівень води зранку, відколи вони працюють на об’єкті, в підвалі впав на метр, а лишилось ще півметра до підлоги.

Вода витікає просто зі стіни

Можливо, вода понатікала в бетонні лотки під землею, в яких були прокладені труби, і текти не перестане, поки ті підземні резервуари не випорожняться, кажуть фахівці-аварійники. Вони ж бо приїхали вранці, коли отримали заявку.

Директор каже, що одразу, ще вчора, повідомила своє керівництво та комунальників про потоп, дзвонила й до МНС. Всі приїжджали, подивились – ї поїхали, а вода продовжує текти. Пані Ксенія тривожиться ще тому, що досі ніхто з комунальників її не запевнив, що воду перекрито…

Директор школи не знає, чого чекати далі…

Затоплений електророзподільний щит в підвалі, тому будівля стоїть без води й електроенергії. З підвалу виразно відчувається волога. «Як би не пошкодила вогкість музичні інструменти, які знаходяться в будівлі школи! – переживає директор закладу. — А що нам лишається робити? Тільки чекати!»