87 років «Міськводоканалу» в Кам’янському: старі рани та нові сподівання

День народження КВП КМР «Міськводоканал» відзначається в Кам’янському сьогодні.

Автор: Валентин Фіголь

Важкий спадок

«Історія Кам`янського тісно пов`язана із «Міськводоканалом», оскільки підприємство є стратегічним, без діяльності якого неможливе нормальне життя кожного його мешканця», — зазначила Наталія Лисак, генеральний директор водоканалу. — День народження «Міськводоканалу» – чудова нагода згадати про його успіхи та досягнення, обговорити проблемні питання та майбутній розвиток».

«Міськводоканал» сьогодні постачає споживачам 85 тисяч тон води на добу.

Міське водно-каналізаційне господарство – це 1300 кілометрів трубопроводів, більшість з яких вже двічі відслужила  свій термін придатності. Це 3 водонасосних та 17 каналізаційних насосних станцій, найбільша з яких перекачує 45 тисяч кубометрів стічних вод на добу.

Щоб зрозуміти технічний стан водно-каналізаційного господарства, варто зазначити: водоканал – це приблизно 600 аварійних викликів в місяць (20 на добу).

Водоканал – це майже тисячний колектив, який у жовтні, наприклад, ходив у неоплачуванну відпустку на тиждень, щоб дати підприємству можливість зекономити гроші на оплату енергоносіїв.

«Міськводоканал» — це важка економічна ситуація, у якій перебуває підприємство.  Порівняно з жовтнем цього року, у зв’язку зі зниженням споживання води Дніпровським металургійним комбінатом, іншими підприємствами міста, доходи «Міськводоканалу» в листопаді зменшились більш, ніж на 1,3 млн. грн. Монетизація субсидій також позначилась на тому, що платежі від населення скоротились майже на 2 млн. грн. на місяць.

Кам`янчани заборгували підприємству за послуги  в цілому вже 110 млн. грн. Лише в жовтні борги виросли на 4 млн.

Кожне четверте домогосподарство накопичило сталі борги. Комунальники визнають, що змушені вдаватись до примусового відключення злісних неплатників, до судових позовів, стягнення коштів через управління юстиції. 

У цей час, коли дохідна частина зменшується, витратна частина під впливом зовнішніх факторів зростає. Так, з липня запрацювала нова модель ринку електроенергії, ціна на яку для водоканалів України та зокрема для нашого зросла на 25%, що не було враховано у тарифі на 2019 рік. Відтепер також постачальникам електроенергії треба платити наперед, авансом.

Плани щодо оновлення

«Без підтримки міської влади та депутатського корпусу, стабільна робота підприємства була б неможливою, тому така співпраця надає свої позитивні результати, відкриваючи нові обрії та перспективи розвитку», — акцентувала гендиректор «Міськводоканалу».

Наприклад, в листопаді автопарк підприємства поповнився новою машиною для промивання каналізації на базі шасі FordCargo 1833 DC, придбаною за кошти обласного бюджету.

Водоканал розраховує отримати зовнішнє місцеве запозичення шляхом залучення кредиту від міжнародної фінансової організації — Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО). Проект рішення міської ради про дозвіл на цей кредит був опублікований на сайті міськради 22 листопада.

Метою кредиту є фінансування проекту «Реконструкція та технічне переоснащення системи водопостачання та водовідведення в м Кам’янське». Планована сума кредиту за договором становить — до 1 320 000 (мільйон триста двадцять тисяч) євро терміном до 10 років. При цьому відсоток за користування кредитом становитиме — 3%. Планується пільговий період до 30 місяців з дати підписання договору.

Погашення кредиту буде здійснюватися рівними піврічними платежами, починаючи з дати закінчення пільгового періоду.

Оплата відсотків по кредиту буде здійснюватися піврічними платежем, починаючи з першої затвердженої дати платежу, яка настане після надання першого траншу кредиту.

Запозичення здійснюється на умовах співфінансування з міського бюджету в розмірі 210 000 (двісті десять тисяч) євро, інвестиційного гранту в розмірі до 200 000 (двісті тисяч) євро.

Голосувати за укладення кредитного договору з НЕФКО депутати будуть на найближчій сесії (38-й) міськради. Сесія, попередньо, відбудеться в кінці грудня.

Подібна спроба на підприємстві була у 2005 році, коли воно мало змогу отримати кредит МБРР у сумі 24 млн. доларів. Але тоді через «внутрішні фактори» досягнуті угоди було розірвано.