Позачергова сесія міськради відбудеться в Кам’янському

Позачергову сесію міської ради Кам’янського планується провести в нинішній четвер, 5 грудня. Сесія розгляне 3 питання, поділився прогнозом Олександр Залевський, секретар міськради.

Автор: Валентин Фіголь.

Два питання будуть присвячені реорганізації медичних закладів міста – перетворенню їх на неприбуткові комунальні заклади після повернення з обласного в міське підпорядкування. Цю реорганізацію треба провести нагально, пояснив О. Залевський, щоб встигнути подати до Нацбюро з охорони здоров’я документи на отримання державного фінансування цих медзакладів.

Третє питання порядку денного нагальної сесії – виділення землі під багатофункціональні спортивно-ігрові комплекси. У Кам’янському йде будівництво двох таких спортивних комплексів. Перший стадіон будують в селищі Карнаухівка, поруч з дитячим садком і ЗОШ № 38. Другий — на лівобережжі біля ЗОШ № 41.

 «За кошти обласного та міського бюджетів ми почали будівництво багатофункціональних футбольних полів в Карнаухівці і на 10-му мікрорайоні лівобережжя поблизу районної адміністрації. Тут можна буде грати в футбол, волейбол, баскетбол, поля будуть обладнані роздягальнями та санвузлами, — прокоментував будівництво Андрій Білоусов, міський голова. — Наше завдання — побудувати для мешканців 9, 10, 11 мікрорайонів, а також Карнаухівки, багатофункціональні спортивні комплекси на зразок стадіону «Надія», щоб жителі цих районів могли займатися спортом».

Щоб отримати гроші з обласного бюджету, місто має терміново виділити земельні ділянки під будівництво, зазначив секретар ради.

Можливо, позачергова сесія розгляне ще питання про згоду на прийняття в міське підпорядкування дитячого садочка та інших інфраструктурних об’єктів-юросіб, які досі перебувають на балансі Карнаухівської селищної ради. Таке рішення потрібне через ліквідацію селищної ради та приєднання Карнаухівки до Кам’янського в статусі старостівства.

Чергова сесія в грудні, нагадаємо, запланована на 24 грудня. Засідання депутатських постійних комісій з розгляду питань порядку денного грудневої сесії почнуться 16 грудня.