Підготовка новорічних святкувань та старт прийому проектів бюджету участі в Кам’янському

Підготовку до святкування Нового року та Різдва, а також початок прийому проектів громадського бюджетування на 2020 рік обговорювали посадовці місцевого самоврядування на оперативній нараді 9 грудня.

Автор: Валентин Фіголь.

Новорічні приготування

Чотири новорічні ялинки будуть встановлені на території міста в грудні. Одна – на майдані Калнишевського, її мають привезти та почати встановлювати 16 грудня. Відкриття головної ялинки Кам’янського заплановано на 21 грудня. Три ялинки – біля БК «Хімік», кіноконцертної зали «Мир» та біля Нової сцени (колишній ПК ім.. Горького), будуть відкриті 19 грудня, до свята Святого Миколая.

Прикрашення ялинок – парафія департаменту ЖКГ та районних адміністрацій, а розваги – справа департаменту з гуманітарних питань, нагадала Тетяна Завгородня, заступник міського голови.

Максимально відмовитись від встановлення зрубаних дерев в приміщеннях органів влади закликав колег Олександр Чернишов, перший заступник міського голови: «Треба поберегти природу, менше рубати ті ялинки… От ми з Щербатовим (Д. Щербатов – заступник міського голови з питань архітектури та земельних відносин, примітка «Пильного погляду») у себе в приймальні фікус нарядимо – і буде свято!»

Нагородження має бути відповідальним

Принагідно посадовці обговорили питання нагородження колег міськими відзнаками. Треба уважно читати положення про місцеві нагороди, зауважила Світлана Колісніченко, керуюча справами міського виконавчого комітету: відзнаки міського голови, та ще й зі ступенями, просто так не даються!.. А кожна така відзнака – крок до звання почесного громадянина міста. А почесне громадянство, нагадала посадовець – це комунальні пільги та безкоштовне поховання! Останнє зауваження викликало сміх серед посадовців і репліки: «Ми геть не квапимося!..»

Стартував бюджет участі

В місті стартував новий, третій вже, сезон громадського бюджетування, нагадала Галина Єрмоленко, директор департаменту економічного розвитку: «Торік у нас було подано 115 проектів. Хотілося б, щоб і цього річ активність ініціаторів проектів була не меншою, сподіваюсь на допомогу всіх підрозділів». Подавати проекти можна до 12 січня 2020 року.

Є ще торішні проекти, які досі не реалізовано, відзначив О. Чернишов. Серед них – проекти ігрових майданчиків та інших об’єктів департаменту ЖКГ, проекти департаменту гуманітарних питань… Треба підбити підсумки виконання торішніх проектів і зробити службову записку на міського голову, вирішили посадовці. А ініціаторам проектів, які ще не реалізовано, треба повідомити, з чиєї провини сталася затримка, і дати номери телефонів відповідальних осіб, пожартував пан Чернишов.