Поліцейські спільно з громадським формуванням «Алабай» патрулюватимуть вокзал Кам’янського

Поліцейські спільно з громадським формуванням «Алабай» патрулюватимуть вокзал Кам’янського

Спільне патрулювання залізничного вокзалу офіцерами Нацполіції та співробітниками громадського формування з охорони громадського порядку «Алабай» почалось вчора, 25 грудня.

Автор: Валентин Фіголь.

Патрулювання вокзалу повернулось. Воно виявилось необхідним: без пильного нагляду правоохоронців вокзал перетворився в смердючу нічліжку для волоцюг.

Повернути поліцію на вокзал було спільним рішенням правоохоронців та адміністрації залізниці, розповів Микола Гурцкая, заступник начальника Південного районного відділення поліції.

Залізниця виділила приміщення на першому поверсі вокзалу. Колись в цьому приміщенні розташовувався лінійний пункт охорони порядку. Потім лінійну міліцію ліквідували, а за часів поліцейської реформи зник і лінійний пункт охорони порядку.

Відтепер вокзал перебуватиме під постійним наглядом спільних патрулів у складі 1 поліцейського та 2 співробітників ГФ «Алабай», з службовим собакою, пояснив керівник ГФ Олександр Сторожко. Патрулі наглядатимуть за порядком в будівлі та навкруги вокзалу.

«Ми з учора патрулювали вокзал, – поділився враженнями О. Сторожко. – Видалити з приміщення волоцюг та наркоманів було нелегко, але ми діятимемо наполегливо, в межах закону – і будемо підтримувати тут порядок».