У Кам’янському теж зменшать вартість опалення за грудень – на 21 %

У Кам’янському теж зменшать вартість опалення за грудень – на 21 %

Мешканцям міста перерахують вартість послуг централізованого опалення за грудень. Вартість нарахованих послуг буде зменшена на 21%, повідомляє прес-служба міськради Кам’янського.

Автор: Сергій Гузь.

Вартість послуг за опалення в цьому сезоні буде перераховуватись щомісяця, – уточнив Олександр Чернишов, перший заступник міського голови Кам’янського. Відповідні зміни будуть щомісяця зазначатись у платіжках за опалення.

 Нагадаємо, 24 грудня 2019 року уряд схвалив постанову, яка дозволяє зменшити вартість опалення до 30%. «Відсьогодні теплопостачальники можуть перераховувати платіжки, – заявив у той день Олексій Гончарук. – Усі відповідні інструменти ми надали місцевій владі».

Після цього прем’єр-міністр відзвітував, що низка міст вже виконали цю постанову. Наразі, серед них були Дніпро та Кривий Ріг, і ось тепер приєдналося Кам’янське.

Варто зазначити, що зниження платежів за опалення відбулось і через аномально теплий грудень. У цей місяць 9 разів встановлювались температурні рекорди, а окремі дні були найтеплішими за 139 років температурних спостережень.

Початок січня теж виявився значно теплішим, ніж зазвичай. Проте вже з третьої декади січня очікується зниження температури повітря до мінусових значень вдень та вночі (за окремими синоптичними прогнозами до -28 С вночі).