Децентралізація опалення в Кам’янському: наміри інвесторів, модернізація мереж та прийом заявок

Децентралізація опалення в Кам’янському: наміри інвесторів, модернізація мереж та прийом заявок

Децентралізація опалення в Кам’янському, задекларована міським самоврядуванням як стратегія, продовжується. Заплановані роботи ведуться, рішення приймаються.

Нові котельні

Інвестиційні меморандуми з інвесторами, які обіцяють побудувати локальні твердопаливні котельні для обігріву бюджетних установ та цілих районів міста, затвердила міська рада Кам’янського на сесії 3 квітня.

Так, інвестор – компанія «Мастерок» – в своєму меморандумі декларує намір спорудити котельню для опалення коледжу фізичного виховання по вулиці С. Нігояна.

Чотири меморандуми підписано з ТОВ «Трейд  Холдинг Інвест» . Згідно одного з них, інвестор хоче збудувати котельню для Амбулаторії загальної практики сімейної медицини №4 Комунального некомерційного підприємства Кам’янської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги №3» по вулиці І. Сірка .

Інші 3 меморандуми – це наміри «Трейд Холдинг Інвест» збудувати 3 твердопаливні котельні: одну – для надання послуги опалення на Черемушках, і ще дві – для району обабіч проспекту Свободи до проспекту Аношкіна. Тобто для всієї частини міста, розташованої на схилі – від Бараннікової балки на сході до Самишиної – на заході.

Інвестори, згідно меморандумів, обіцяють не тільки спорудити котельні, але й надавати послуги опалення за їх допомогою.

Перебіг модернізації

ДТЕК «Дніпровські електромережі» завершив модернізацію мереж в перших 56 багатоповерхівках в Південному районі Кам’янського. В середині квітня компанія приступить до другого етапу реалізації програми, на який міська рада Кам’янського вже виділила 4 мільйони гривень.

Всього на програму збільшення потужності житлових будинків Кам’янська міськрада запланувала 14 мільйонів гривень. Перші 10 мільйонів були виділені в листопаді 2019 року. За ці кошти ДТЕК Дніпровські електромережі провів переоснащення електромереж та обладнання для 56 багатоповерхових будинків. Кожній з 4710 квартир були надані додаткові потужності – від 1 до 2 кВт. Для цього фахівці компанії модернізували щитові в будинках, провели заміну автоматичних вимикачів і підключили «розумні лічильники». А також встановили більш потужне обладнання в трансформаторних підстанціях та провели до будинків нові повітряні та кабельні лінії.

«Не дивлячись на карантин, роботи не зупиняємо ні на день, – підкреслив начальник Кам’янського району електромереж ДТЕК Дніпровські електромережі Микола Шумейко. – Ми встановили понад 400 нових опор, провели 18 км повітряних та 5,3 км кабельних ліній, замінили 6 трансформаторів трансформаторних підстанцій. На даний момент роботи завершені, після 15 квітня плануємо приступити до другого етапу програми».

У другому етапі програми візьме участь 132 будинки – 1100 квартир. Це вулиці в районі Соцмістечка – вул. Менделєєва, пр. Конституції, вул. Тульська, вул. Хіміків, вул. В. Чорновола та інші. Тут прокладуть 7,2 км нових повітряних ліній, модернізують 7 трансформаторних підстанцій та встановлять 3 нових силових трансформатора. А ще проведуть установку «розумних» лічильників і автоматичних вимикачів. За планом, роботи завершать в серпні 2020 року.

Як повідомлялося раніше, з 17 березня, на час карантину, всі Центри обслуговування клієнтів ДТЕК Дніпровські електромережі переведені в режим дистанційного надання послуг. Скористатися дистанційними сервісами можна на сайті компанії, за телефонами колл-центру +38 (056/066/067) 790-99-00, а також електронною поштою [email protected] та на офіційній сторінці в Facebook.

Прийом заявок відновлюється

З понеділка, 6 квітня 2020 року, КП «Південні Тепломережі» відновлюють роботу пунктів прийому документів на установку індивідуального опалення.

У зв’язку з карантином прийом громадян буде здійснюватись по одній людині. Також людям потрібно мати при собі засоби захисту: медичні маски і рукавички.

 Для узгодження порядку встановлення автономного опалення жителям БАМу і Соцгорода необхідно звернутися до найближчого пункту:

– вулиця Уютна, 3 (ЦНАП Південного району каб.№110) тел. 096-323-04-49

Графік роботи:

Понеділок – четвер з 8:00 до 17:00, п’ятниця з 8:00 до 15:45

Обідня перерва з 12:00 до 12:45.

 – вулиця Дунайська, 51 (ЗОШ № 42) тел. 067-626-65-49

Графік роботи:

Понеділок – четвер з 9:00 до 18:00, п’ятниця з 9:00 до 16:45

Обідня перерва з 13:00 до 13:45.

Перелік документів для отримання пільгового тарифу (мати при собі оригінали документів і ксерокопії в 2-х примірниках):

– паспорт;

– ідентифікаційний код;

– технічний паспорт або копія плану квартири;

– право власності або виписка з особового рахунку;

– проект на електричне опалення.

Нагадаємо, що в майбутньому опалювальному сезоні всі будинки Південного району заплановано відключитиі від централізованого теплопостачання.

.