З першим українським підручником з самоідентифікації познайомились мешканці Кам’янського

З першим українським підручником з самоідентифікації познайомились мешканці Кам’янського

Знайомство з книжкою, яка має допомагати людям різного віку розбиратись в тому, хто вони є та чого хочуть, відбулось 20 листопада в історичному музеї Кам’янського.

Автор: Валентин Фіголь.

«Лагідним поштовхом до розвитку емоційного інтелекту» назвала авторка Ольга Зайченко свою книжку «Я є. Я прагну бути. Ідентифікуйся та зростай».

Про що ця книжка? Про те, як людині розібратись, хто вона і чого хоче в цьому світі. Від відповідей на ці питання залежить самореалізація людини, пояснила авторка. Пані Олена працює в Києвському музеї друкарства, а також багато років займається тренінгами та консультаціями в сфері розвитку особистості.

В цій книжці О. Зайченко використала життєві ситуації зі своєї практики. На основі прикладів людських стосунків, діалогів авторка пропонує читачам таку собі «мандрівку назустріч собі» – адже людина може вчитись на досвіді інших. Людина розвивається, реалізується в житті через дію, через стосунки з іншими, нагадала тренерка з розвитку особистості.

Книжка вчить, що людина все життя, свідомо чи ні, шукає відповідей на питання «хто я є» і «чого я хочу». Без цих відповідей неможливо розвиватись і зростати, впевнена авторка. Людина протягом життя міняється, і бажання в неї міняються – отже, ці питання актуальні завжди, і відповіді на них будуть різні в різний час.

«Насправді, це перша у своєму роді мотиваційна українська книга, що не примушує читачів «виходити з зони комфорту» або вести щоденники успіху. Вона про інше, про ідентифікацію», – прокоментував знайомство з книжкою Андрій Енбулатов, поет з Кам’янського.

Презентація книжки О. Зайченко відбулась у форматі діалогу про вічне і земне, про покоління і миттєвості – про самоусвідомлення особистості.

Також пані Зайченко провела майстер-клас для дітей. Фахівець навчала школярів, як виготовити саморобну обкладинку для книжки. При цьому був використаний особливий крафтовий папір, виготовлений у друкарні столичного музею з вторинної сировини. Творча робота, на переконання пані Олени, розкриває індивідуальність людини, допомагає їй усвідомлювати свою сутність та свої бажання.