Профілактика пожеж на ринку та маневри судових охоронців в Кам’янському

Попереджувати та гасити пожежі вчили сьогодні рятувальники торговців на центральному ринку Кам’янського.

Тимчасом співробітники державної служби судової охорони влаштували показовий виступ біля будівлі міськради для посадовців та перехожих.

Автор: Валентин Фіголь.

Під час виникнення пожеж саме на ринках виникають труднощі з гасінням вогню та проведенням рятувальних робіт через захаращеність об’єкту торгівельними мережами, ймовірність виникнення паніки, ускладнення проїзду пожежно-рятувальних автомобілів до місця події.

Тому, з метою профілактики виникнення пожеж та навчання правилам поведінки на випадок виникнення надзвичайних подій, 3 грудня співробітниками ДСНС проведено роз`яснювальну роботу для працівників центрального ринку.

Рятувальники роз’яснили підприємцям ринку основні правила пожежної безпеки, надали рекомендації як захистити себе та своє майно від пожежі.

Тимчасом на майдані Калнишевського відбувалась презентація територіального підрозділу судової охорони.

Служба судової охорони є державним органом у системі правосуддя. Створена для забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в судах.

Захід почався з урочистої присяги молодих охоронців. Потім представник командування розповів трохи про будні та досягнення служби – про те, як охоронці виявляють спроби передавати підсудним заборонені предмети, зокрема.

Презентація проводилась для посадовців міського самоврядування Кам’янського. Охоронці показали, як вони споряджені для служби, чим озброєні. Поки що, як розповів офіцер служби, на озброєнні у них старенькі пістолети Макарова та автомати АКСУ. Але скоро охоронців переозброять: видадуть їм пістолет-кулемети «Люгер» та штурмові гвинтівки М-4.

Кульмінацією заходу стала демонстрація бойового вишколу охоронців. Вони показали, як вміють оглядати автомобілі, а також охороняти людей. Було зимітовано напад озброєного пістолетом злочинця на особу під охороною, і бійці продемонстрували, як вони діють в подібних ситуаціях.