Де в Кам’янському не буде світла: знайди свою адресу

29 грудня, з 8:00 до 20:00, АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі» буде проводити планові роботи на об’єктах електричних мереж, внаслідок чого будуть знеструмлені споживачі деяких районів міста.

Без світла залишаться:

ТП-171:

вул.Медична № 2;

пр.Т.Шевченка № 13, 15;

ТП-281:

вул.М.Лисенка № 2-10, 13-21, 23-31;

вул.Гет.Сагайдачного № 22;

пров.Гет.Сагайдачного № 4, 6, 8, 8А, 10, 14-22, 17А;

пр.Свободи № 81-87, 89;

ТП-315:

пров.Дніпровський № 4Б-16, 5Б-9А;

вул.Лермонтова № 1, 3, 5, 8;

вул.Миру № 1;

вул.Молодіжна № 3-11, 6-46, 15, 31;

вул.Першотравнева № 27-41/28, 28-46/30;

вул.Поповича № 1-33, 2-38;

вул.Пушкіна № 7-15, 14-34, 17, 19-27, 38А-40А;

пров.Пушкіна № 7, 9;

вул.Стаханова № 1Б-41, 2-62;

вул.Тиха № 1-13, 2А-24;

пров.Тихий № 4-10, 5;

вул.Центральна (2-й Пятилетки) № 1-11, 6-10, 14-56, 15-77, 23;

I пров.Центральний (I пер.2-й Пятилетки) № 1В;

II пров.Центральний (II пер.2-й Пятилетки) № 14-54, 15-77;

вул.Ширшова № 71Б, 99, 105;

пров.Ширшова № 1-19Б, 2-12;

ТП-336:

вул.О.Гончара № 1, 3, 5, 7, 9;

вул.Затишна № 1, 1А;

пр.Конституції № 25, 27, 31-35, 37-41;

вул.Менделєєва № 5А, 6-12;

ТП-371:

пр-д Білоруський № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 20, 22, 24, 26;

ТП-533:

вул.Зоряна № 25-57, 32-52;

пров.Зоряний № 3-23, 2-34;

вул.Коротка № 22-50, 23-31, 23Б, 26-30, 27;

вул.Нахімова № 14А, 14Б, 14В, 14Г, 14Д, 17, 19;

вул.Таманська № 101-141, 116-182, 131/2, 136, 138;

вул.Яблунева № 80-102, 83-105;

пр-д Білоруський № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 20, 22, 24, 26;

ТП-562:

вул.Алчевська № 35Б, 45-61, 50-70, 51, 51Б, 53-2;

I пров.Алчевський № 1-41, 2-42, 44-52, 45-83;

II пров.Алчевський № 1-47, 2-36, 42-78, 59-95;

IV пров.Алчевський № 3А-7, 4-8;

вул.В.Серова № 17, 17А, 43/11;

вул.Чкалова № 13, 15Б, 25, 25А, 28А, 40, 41;

вул.Юнатів № 1-13/7, 2, 4-6, 9-15;

ТП-565:

вул.Алчевська № 67-109, 70-134;

I пров.Алчевський № 54-88, 85-95, 97;

вул.Коротка № 10А-18, 13, 15, 17, 21, 21-1;

вул.Нахімова № 33;

вул.Юнатів № 8-42, 19-45, 47-59, 68-76;

пров.Юнатів, № 2А, 13-25;

ТП-579:

вул.Освітня № 30;

вул.Квітів № 1, 3, 5;

вул.Енергетиків № 28, 30, 32;

ТП-586:

вул.Губенка № 5, 7;

вул.Желізняка № 33-43Г;

пров.Желізняка № 1-17, 2-38, 50-2;

вул.Зоряна № 58-104, 61-111, 86, 107;

вул.Таманська № 145-157, 186-228;

ТП-633:

вул.Короткая № 1-7А, 2-6, 9;

вул.В.Серова № 12, 24А, 62В;

вул.Чкалова № 17-23, 11Б, 13А, 13Б, 13Е, 17Б, 19, 20-36;

ТП-658:

вул.Балакірєва № 117-131, 120, 137А;

вул.Кондирева № 6-11;

вул.Криничанська № 6-24, 11-23;

вул.Луференка № 1-9, 4-14;

вул.Ляха № 13-21, 16-22;в

вул.Нахімова № 60-78, 65-89;

вул.Таманська № 159, 161, 228А, 238А, 238Б;

вул.Українська № 6, 11;

вул.Царичанська № 1, 4, 13-21, 14, 16;

вул.Яблунева № 131-137, 132-138;

ТП-659:

вул.Балакірєва № 165, 170;

вул.Губенко № 2-8, 5, 7, 9, 14, 17, 18, 20;

вул.Дегтярьова № 1, 5;

вул.373 Дивізії 14, 16, 17, 19, 21, 22;

вул.Чумацька 19, 21;

ТП-693:

вул.Звенігородська № 37, 39, 45;

ТП-811:

б-р Будівельників № 10, 12;

ТП-843:

б-р Будівельників № 49, 51;

ТП-844:

б-р Будівельників № 27, 29, 31, 33, 35;

ТП-847:

пр.Металургів № 86А, 86Б, 86В, 88;

б-р Незалежності № 1, 3, 5, 9;

ТП-873:

пр.Перемоги № 14, 16, 18, 20, 22.