Мітинги проти діяльності бізнесмена Дубінського пройшли в Кам’янському

Акція протесту відбулась біля Палацу теннісу КСК «Прометей». Біля будівлі зібрались спортсмени, їх родичі та небайдужі до долі масового спорту мешканці міста. Вони вимагали, щоб бізнесмени Дубінські перестали хазяйнувати у Палаці, як у власному, і не перешкоджали тренуванням спортсменів.

Автор: Валентин Фіголь.

Щодо перешкод тренуванням, то, як пояснив Михайло Балтакса, представник прес-служби приватного баскетбольного та волейбольного спортклубу «Прометей» , винен в усьому уряд – КМУ прийняв постанову про карантинні обмеження, в якій, зокрема, написано, що забороняються тренування, окрім професійних спортсменів. А «прометеївці», серед яких є члени збірної команди країни – якраз професіонали. Отже, керівництво спортклубу – орендар будинку Палацу теніса, виконали Постанову КМУ, обмеживши заняття непрофесійних спортсменів. Для професіоналів приватного клубу «Прометей» Палац відкритий, запевнив М. Балтакса. А охорона будівлі – штатна, як і зазвичай.

Ситуацію пояснив Анатолій Івашина, виконуючий обов’язки директора комунального спортивного комплексу «Прометей». За його словами, директор Пан Логвинов десь подівся, і разом з ним зникла печатка комунального спортккомплексу. Тож сьогодні навіть відомості на видачу зарплатні проштампувати нічим – персонал сидить без заробітку.

«Моє завдання – забезпечити життєдіяльність спортивного комплексу, — зауважив А. Івашина. – Жодних перешкод тренуванням спортсменів наразі адміністрація спорткомплексу не чинить».

Одночасно ще один мітинг відбувся біля ТРЦ «ДМАРТ» на проспекті Свободи. Тут зібрались мешканці міста, вимагаючи від бізнесмена Дубінського припинити втручання в діяльність ЖКХ Кам’янського.