Підсумки роботи в 2020 році підводить водоканал Кам’янського

Підсумки першого року роботи в обласному підпорядкування підвів директор КП «Кам’янський водоканал» ДОР» Антон Полюлях.

Автор: Валентин Фіголь.

Підприємство «Кам’янський водоканал» було передано міською радою минулого скликання в підпорядкування до обласної влади рік тому.

«Деякі скажуть, що місто втратило контроль над підприємством, але міський бюджет виграв від таких змін, — прокоментував тодішнє рішення А. Полюлях. — Я вважаю, що керівництво міста завжди знайде як використати щомісячно декілька мільйонів, які раніше доводилося віддавати за борги водоканалу на електроенергію або воду».

Що стосується працівників, то, за словами директора, змінилася ланка управлінців, але технічні професіонали залишилися на своїх місцях. «Доречи, всі соціальні програми на підприємстві працюють в повному обсязі, жодних змін по ним ми не проводили», — зазначив пан Полюлях.

 Які результати роботи підприємства пан директор водоканалу вважає здобутками:

— Вихід як самостійного гравця на енергоринок України. З 1 вересня КП «Кам’янський водоканал» ДОР» вийшов на ринок електроенергії з правом провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачам.

Це дає можливість купівлі-продажу електроенергії безпосередньо у ДП «Оператор ринку» по середньоринковим цінам та економити підприємству близько 25% витрат на енергоносії.

— Створення нового кабінету користувача з максимальними можливостями для дистанційної роботи. Це і мобільний додаток, і боти в Viber та Telegram. Якщо раніше цю роботу вели ЕРЦ КП, то з березня його обслуговують спеціалісти водоканалу. Тепер споживачі можуть відстежувати показники лічильників, проплати та всю іншу інформацію постійно зручними для них способами. Також оновили способи оплати за послуги через додатки та особовий кабінет, щоб абоненти могли сплачувати за послуги не виходячи з дому. Для цього необхідно зареєструватися в новому кабінеті користувача та перейти до розділу сплатити.

— Завершення інвестиційніої програми 2018, 2019 та 2020 років. В рамках виконання інвестиційної програми на 2020 рік  підприємством було придбано 550 м труби ПЕ ДУ 630 вартістю 1,8 мільйон гривень. Заміна металевого аварійного трубопроводу на поліетиленовий буде здійснена по вулицях Медичній та 9 Травня.

— Закупівля та отримання від Дніпропетровської обласної ради нової техніки для роботи: каналопромивну машину — автоцистерну для промивки каналізаційних систем та міні-навантажувач Bobcat S770.

— Створення ремонтного фонду з металевих та пластикових труб на наступний рік.

— Отримання на 2021 рік найнижчого тарифу по області (один із найнижчих по Україні). З 1 січня НКРЕПК підняло тариф на воду. Тариф підіймають для всіх водоканалів України. В Кам’янському тариф – 23 грн 39 коп.

— Чіткі партнерські відносини з департаментом ЖКГ обласної ради.

Цьогоріч, за словами А. Полюляха, силами водоканалу було прокладено більше 2 000 метрів нових труб: «Що важливо, більшість з них були великого діаметру. Це магістральні водогони вздовж вулиць Лохвицького та Сурської, довжиною більше тисячі метрів, а також каналізаційний колектор на Соцмісті вздовж вулиці Дорожня та Січеславського шляху. Сьогодні це найбільш аварійна ділянка в Південному районі, тому його заміна забезпечила приймання каналізаційних стоків Соцміста від КНС№5 до очисних споруд правого берега. Каналізаційний колектор був введений в дію на початку 80-х років минулого століття».

За рік комунальники відремонтували та накрили кришками майже сотню колодязів водопроводу та каналізації. Було замінено та проведено ревізію більше півсотні засувок.

За рік бригади водопроводу відпрацювали 1430 викликів по водогонних мережах, а по аваріях на каналізації – 3488.

«Наразі ми не використовуємо кредитних коштів, а майже всі роботи проводимо силами власних бригад та за власний кошт, — наголосив А. Полюлях. — Власним коштом підприємство закупило екскаватор-навантажувач. Таких придбань не було останніх 5 років».

Робота з злісними боржниками стала одним з основних напрямків роботи нової команди: «Ми розробили низьку методів роботи з боржниками. Від щомісячного обдзвону зі сторони нашого колл-центру до судових позовів та призупинення надання послуги.

Аналіз, на основі даних системи КП «Кам’янський водоканал» ДОР», свідчить про те, що платіжна дисципліна в житлових будинках, де готувалися або були здійснені призупинення водовідведення, значно зростає.

Хочу Вам зізнатися, що цей метод є самий дієвий. Коли абонент бачить техніку біля свого подвір’я, одразу знаходяться кошти на погашення боргів».

В сучасних умовах життя дивитися далеко вперед важко, зізнався директор: «Але в найближчих перспективах хотілося б вивести підприємство з постійних багаторічних боргів.

Перши кроки ми заклали в інвестиційну програму 2021 року, де основну роботу хочемо направити на енергозбереження. Бо значний відсоток собівартості послуги складають витрати на електроенергію.

Ми продовжимо роботу по поліпшенню дистанційних сервісів роботи з абонентами, тому що ніхто не може сказати скільки будуть діяти карантинні умови в державі.

Продовжимо роботу по заміні магістральних водогонів та каналізаційних колекторів великого діаметру, щоб скоротити втрати на них. Також на початку року ми плануємо оновити частину залізобетонних колекторів, та замінити їх на пластикові. Створений на підприємстві ремонтний фонд з труб різного діаметру дозволить вчасно і в короткі терміни ліквідувати аварійні ситуації.

Розглянемо можливості подальшого оновлення землерийної техніки та автопарку».

На закінчення директор водоканалу Кам’янського подякував всім абонентам, які щомісячно платять за використані послуги. І запросив на прийом тих, хто зіткнувся з важкими життєвими обставинами і не може в повному обсязі сплатити борги: «Ми завжди знайдемо виходи для вирішення питання».