Аукціон раритетів та особистих речей на користь постраждалого від вибуху хлопця в Кам’янському

Аукціон раритетів та особистих речей на користь постраждалого від вибуху хлопця в Кам’янському

Волонтери влаштували аукціон речей «з легендою», щоб зібрати грошей для постраждалого від вибуху підлітка в Кам’янському.

Автор: Валентин Фіголь.

Збирання благодійних коштів на лікування 15-річного Артема, якого привалило стіною під час вибуху в квартирі будинку по вулиці Матросова, який стався в січні, триває.

Хлопець отримав важкі травми, розповіла його мати Тетяна: в нього пошкоджено хребет, проведено важку операцію по встановленню кількох імплантів. Наразі стан дитини стабільно важкий: організму важко впоратись із такою кількістю ліків. Артем досі на штучному диханні…

«Особливі люди, які переживають за Артема – дякую вам, що ви поряд!» – каже згорьована жінка.

Вона з братом Артема зараз змушена мешкати в чужій квартирі – власну знищив вибух у сусідньому помешканні.

Небайдужі мешканці Кам’янського одразу почали збирання благодійних коштів через соціальні мережі.

Аукціон раритетів та особистих речей на користь постраждалого від вибуху хлопця в Кам’янському - ФОТОГроші, які перераховуються на картку, одразу лягають на рахунок майбутньої реабілітації Артема в особливій клініці – це коштує більше сотні тисяч євро. Досі зібрано приблизно десяту частину необхідної суми.

Аукціон раритетів та особистих речей на користь постраждалого від вибуху хлопця в Кам’янському - ФОТОВчора, 24 лютого, до збирання коштів на лікування хлопця долучили ще одну акцію. В кафе «НеКафе» (Wonder land) на вулиці Г. Романової відкрилась виставка-продаж особливих речей, наданих мешканцями та гостями Кам’янського.

Ці речі приносять люди, які відгукнулись на заклик організаторів вернісажу. Будь хто може завітати до «НеКафе» і придбати, що сподобається.

«Тут особливі речі, які мають власну історію, ба навіть легенду. – розповідає Олена, власниця закладу. – Тут є книжки з автографами авторів, є сорочка з концерту «Депеш Мод», є карнавальні костюми від знаменитих земляків, тощо…»

Гроші за експонати виставки, які будуть придбані, одразу ляжуть на банківську карту, де акумулюються кошти на реабілітацію Артема, запевняють організатори аукціону.

«Ми звернулись до міської влади по допомогу, до депутатів міської ради та політиків Кам’янського, – розповів Сергій Красов, відомий волонтер. – Зараз чекаємо на відгук…»

«Будемо вдячні людям доброї волі також за ідеї, як пожвавити збір грошей», – звертаються до земляків волонтери.

Надаємо, на прохання організаторів допомоги, реквізити для перерахування коштів на лікування Артема:

ПриватБанк:

🇺🇦 5167-9856-6091-4326

4149-4390-4144-0417

Кириленко Денис Олегович

Mastercard:

🇪🇺 EUR IBAN:

UA473052990000026208898210540

5168-7574-2365-6976

SWIFT CODE/BIC:PBANUA2X

KYRYLENKO DENYS