Влада Кам’янського налаштована боротися з ТОВ “Рокобан”

Влада Кам’янського налаштована боротися з ТОВ “Рокобан”

Незважаючи на численні аргументовані заперечення міської влади, екологів та мешканців Кам’янського Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України дозволило підприємству ТОВ «Рокобан» здійснювати господарську діяльність на території Кам’янського. На жаль, подібні рішення приймаються не на рівні міста, а в столиці на рівні держави.

У зв’язку з цим 24 лютого в департаменті екології та природних ресурсів Кам’янської міської ради відбулася оперативна робоча нарада з даного питання.

«З огляду на непросту екологічну ситуацію в місті, заперечення жителів, екологів та активістів наші фахівці і юристи робили все можливе, щоб не допустити діяльність шкідливого підприємства «Рокобан» в Кам’янському. На жаль, Міністерство не прислухалось до нас і 19 лютого 2021 року видало ліцензію. Ми навіть змогли переконати власника земельної ділянки, де встановлено обладнання підприємства, припинити договірні відносини з ТОВ «Рокобан. Незважаючи на всі зусилля, в Міністерстві проігнорували думку влади і жителів. Але, незважаючи на це, наша позиція залишається незмінною. Ми продовжимо відстоювати інтереси громади», – сказав директор департаменту екології та природних ресурсів Кам’янського міської ради Богдан Наполов.

Наразі юристи ведуть роботу в правовому полі щодо дій Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

У департаменті підкреслили, що мають намір звертатися в усі профільні інстанції, щоб не допустити діяльність підприємства на території міста. Вже направлено відповідні листи на Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Романа Абрамовського та Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.