У Кам’янському поліцейські затримали грабіжницю

У Кам’янському поліцейські затримали грабіжницю

Зловмисниця вихопила із сумки потерпілої гаманець із грошима та втекла, повідомляють у Кам’янському районному упралінні поліції. 

27 лютого близько 13:00 до поліції звернулась 42-річна жінка та повідомила про пограбування. Заявниця відпочивала в одному із барів на центральному колгоспному ринку. В цей час до неї підійшла незнайомка, яка раптово вихопила з рук сумку та намагалася втекти. Однак потерпіла жінка схопила сумку та намагалася зупинити зловмисницю. Під час штовханини незнайомка вихопила із сумки гаманець та втекла. Потерпіла негайно звернулась по допомогу до правоохоронців та надала детальний опис зловмисниці.

Проведеними розшуковими заходами оперативники Кам’янського протягом години затримали зловмисницю. Нею виявилася 27-річна раніше судима місцева жителька.

Жінка була затримана в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. За погодженням з місцевою прокуратурою їй повідомлено про підозру у скоєні кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання про обрання останній запобіжного заходу.