У Кам’янському вітали працівників театру

У Кам’янському вітали працівників театру

Напередодні Міжнародного дня театру, 26 березня, в Академічному музично-драматичному театрі ім. Лесі Українки, з нагоди Міжнародного дня театру, за участі секретаря Кам‘янської міської ради Наталії Ктітарової  та начальника відділу культури департаменту з гуманітарних питань Наталії Ілларіошиної, вітали провідних майстрів сцени та працівників театру.

“На жаль, в минулому році День театру припав на жорсткий локдаун, тому урочистості та вистави були скасовані. Та як би не було важко, театр завжди намагався надихнути людей і вселити в них жагу до життя”,  – наголосила директор театру Маргарита Кудіна.

Секретар міської ради від імені Кам’янського міського голови Андрія Білоусова привітала колектив з професійним святом та вручила нагороди.

“Театр – це ліки для душі та тіла. Театр допомагає побачити не тільки тіло, а й очі і душу, театр допомагає нам розкритися та побачити в людях найкращі риси. І бажаю, щоб у вас вистачало сил, були можливості та натхнення творити ще більше. І  нехай у вашій домівці, а театр – це ваш дім, буде мир і спокій, а в родинах тепло та затишно. Дякую вам”

Нагрудним знаком «Відзнака міського голови» за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, творчу ініціативність, відданість театральній справі та з нагоди Міжнародного дня театру нагороджені  хормейстер театру Ірина Шульга та начальник реквізиторського цеху Антоніна Макаренко.

За професіоналізм, відданість театральній справі та з нагоди Міжнародного дня театру  «Подякою міського голови» відзначили артистку драми Тетяну Петренко та артистку оркестру Ольгу Калініну.

За високий професіоналізм «Подячним листом міського голови» відзначили художника з костюмів Анжелу Єрмоленко, артистку балету  Аліну Багдеєву та завідуючу художньо-постановочною частиною Інну Бітлян.

У Кам'янському вітали працівників театру - ФОТО