У Кам’янському відбулась церемонія покладання квітів до пам`ятника «Чорнобиль – вічний біль України»

У Кам’янському відбулась церемонія покладання квітів до пам`ятника «Чорнобиль – вічний біль України»

Сьогодні, 26 квітня, виповнюється 35 років з моменту трагедії на Чорнобильській АЕС. Пам’ятний захід з нагоди річниці аварії відбувся біля пам’ятного знаку «Чорнобиль – вічний біль України» по вулиці Сергія Слісаренко.

Вшанувати пам’ять загиблих та покласти квіти до монумента прийшли міський голова Андрій Білоусов, керівник міської організації «Союз Чорнобиль України» Микола Нещерет, представники міської влади, громадськості та депутати, ліквідатори та керівники ветеранських організацій.

«Скільки б часу не минуло з того трагічного моменту, Чорнобильська катастрофа завжди буде відгукуватися болем у багатьох сім’ях. Чимало кам’янчан взяли участь в ліквідації наслідків катастрофи, взявши на себе удар ядерної стихії і захистивши весь світ від радіаційного лиха. Подвиг людей, які ціною свого здоров’я і життя усували наслідки страшної аварії, вічно житиме в нашій пам’яті. Сьогодні ми віддаємо данину поваги героям, які, незважаючи на страшну небезпеку, відважно боролися з наслідками ядерної стихії. Шановні ліквідатори, сердечна подяка вам і низький уклін за ваш подвиг!», – сказав Андрій Білоусов.

З нагоди 35-х роковин аварії на ЧАЕС Андрій Білоусов вручив ліквідаторам і членам громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль Україна» почесні грамоти та пам’ятні медалі.

Захід завершився церемонією покладання квітів і загальним пам’ятним фото.

У Кам’янському відбулась церемонія покладання квітів до пам`ятника «Чорнобиль – вічний біль України» - ФОТО У Кам’янському відбулась церемонія покладання квітів до пам`ятника «Чорнобиль – вічний біль України» - ФОТО У Кам’янському відбулась церемонія покладання квітів до пам`ятника «Чорнобиль – вічний біль України» - ФОТО