У Кам’янському вшанували пам’ять ліквідаторів ЧАЕС

У Кам’янському вшанували пам’ять ліквідаторів ЧАЕС

26 квітня відзначається 36-та річниця аварії на Чорнобильській атомній електростанції, найбільшої в історії ядерної енергетики. Аварія забрала життя сотень людей і завдала непоправної шкоди екології Європи. 

Міський голова Андрій Білоусов разом з начальником Кам‘янської військової адміністрації Олегом Гапічем, керівником Кам‘янської міської організації «Союз Чорнобиль України» Миколою Нещеретом та ліквідаторами наслідків аварії вшанували пам’ять ліквідаторів та поклали квіти до пам’ятного знаку «Чорнобиль – вічний біль України».
“Ця трагедія забрала життя і здоров’я тисяч наших співвітчизників та спричинила тяжкі екологічні наслідки.
В усьому цивілізованому світі Чорнобиль є символом відваги ліквідаторів та нагадуванням про відповідальність кожного за долю та безпеку світу.
Навіть важко уявити, що в ХХІ сторіччі світ знову міг зіштовхнутись із загрозою ядерної катастрофи. Своїми злочинними діями, захопивши ЧАЕС, російські окупанти показали своє справжнє ставлення до подвигу тисяч ліквідаторів та невинних жертв цієї страшної аварії.
І нині Україна знову рятує світ від катастрофи. Саме завдяки відважним діям Збройних Сил України та самовідданості всього персоналу атомної станції вдалося запобігти новій трагедії. Честь і слава кожному, хто протидіє ядерному тероризму!
Шановні ліквідатори, дякую вам за мужність та мільйони врятованих життів. Міцного здоров’я, миру та благополуччя вам та всім постраждалим від радіаційного лиха, а Кам’янському та Україні – мирного неба та Перемоги!”, – сказав Білоусов.