На Дніпропетровщині розпочалася операція «МАК»

На Дніпропетровщині розпочалася операція «МАК»

З 1 червня до 23 вересня на Дніпропетровщині триватиме операція “МАК”, повідомляють у Нацполіції.

Мета операції – виявлення і знищення нелегальних посівів конопель і маку, перекриття каналів надходження наркотиків до нашого регіону, притягнення до кримінальної та адміністративної відповідальності всіх причетних до вирощування нарковмісних рослин. Відповідно до ст. 310 Кримінального кодексу України за вирощування конопель та маку передбачена відповідальність від штрафу та позбавлення волі строком до 7 років.

«За результатами минулого року поліцейські вилучили з незаконного обігу понад 20 тис. рослин конопель та майже 2 тис. рослин снодійного маку. За незаконні посіви нарковмісних рослин, згідно ст. 310 Кримінального кодексу України, повідомлено про підозру 79 правопорушникам», – повідомив заступник начальника відділу управління боротьби з наркозлочинністю в Дніпропетровській області ДБН НП УкраїниВладислав Мозговий.

Поліція просить у разі виявлення нелегальних посівів нарковмісних рослин звертатися до поліції за телефоном «102», або безпосередньо до управління боротьби з наркозлочинністю в Дніпропетровській області.