Кабмін послабив карантин в Україні

Кабмін послабив карантин в Україні

Кабмін прийняв зміни до постанови про введення карантину. Значно послаблено карантинні обмеження для закладів культури і туризму, змінено умови в’їзду в Україну.

Автор: Валентин Фіголь.

Уряд дозволив проводити масові заходи за участю більше однієї людини на 4 квадратних метри, якщо захід проводиться на відкритому повітрі, або в залі, заповненій більше двох третин місць. Якщо всі учасники та відвідувачі матимуть негативні ПЛР-тести або тести на антиген, або сертифікати про вакцинації – ніякі обмеження не застосовуються.

Також дозволено проводити спортивні заходи із заповненням двох третин глядацьких місць.

Кінотеатри та інші культурні заклади можуть заповнювати свої зали на дві третини. Розміщення здійснюється з дотриманням заповнення двох рядів відвідувачами і одним порожнім поруч або більше 50 місць (розміщення здійснюється з дотриманням шахового порядку, зокрема для груп з двох чоловік) в кожному окремому кінозалі або залі.

Дозволена робота дискотек, нічних клубів і проведення святкових заходів в кафе і ресторанах.

Кабмін послабив карантин в Україні - ФОТО

Кафе і ресторанам Кабмін дозволив працювати цілодобово.

Також уряд дозволив роботу готелів, хостелів, кемпінгів.

У кафе і ресторанах столики повинні бути розміщені на відстані 1,5 м один від одного.

Крім того при в’їзді в Україну іноземці можуть пред’являти не тільки негативний ПЛР-тест, але і негативний тест на антиген або міжнародний сертифікат про повний курс вакцинації від коронавируса препаратами, схваленими Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

На селекторній нараді в Офісі президента заявили, що в Україні продовжує спостерігатися позитивна динаміка по захворюваності COVID-19, всі показники стабілізуються.