У Кам’янському правоохоронці припинили роботу мережі нелегальних гральних закладів

У Кам’янському правоохоронці припинили роботу мережі нелегальних гральних закладів

Протягом тижня, в рамках кримінальних проваджень, поліцейськими Кам`янського РУП спільно із працівниками Кам’янської окружної прокуратури проведено 11 санкціонованих обшуків в приміщеннях, де незаконно надавалися послуги у сфері грального бізнесу.
Всі приміщення були зручно облаштовані для здійснення азартних ігор. На спеціальних столиках знаходилась комп’ютерна техніка, яка була включена та готова для обслуговування клієнтів. Двері в приміщення відчинялися для постійних відвідувачів за умовним сигналом. Також в деяких приміщеннях ще були розташовані і гральні автомати.
Під час обшуку правоохоронці виявили та вилучили 250 одиниць комп’ютерної техніки, 10 гральних автоматів, 10 роутерів, 7 відеореєстраторів.
Обшук проводився в рамках розслідування кримінального провадження відкритого за ч. 1 ст.203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом). Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушень та притягнення до відповідальності організаторів нелегального бізнесу.