Все більше роботодавців готові взяти на роботу особу з інвалідністю, – Мінсоцполітика

Все більше роботодавців готові взяти на роботу особу з інвалідністю, – Мінсоцполітика

У Міністерстві соціальної політики провели опитування серед роботодавців щодо готовності взяти на роботу осіб з інвалідністю.

Так, 41% роботодавців готові працевлаштовувати осіб з інвалідністю понад встановлену державою квоту у 4% середньооблікової чисельності штатних працівниківЩе 4% роботодавців зовсім не бачать різниці під час працевлаштування людей з обмеженими можливостями та без будь-яких обмежень, для них головне – рівень кваліфікації і вмотивованості кандидата на посаду. Водночас, 55% роботодавців не бачать потреби у працевлаштуванні осіб з інвалідністю після заповнення встановленої законодавством квоти.

Результати опитування, зазначають в Мінсоцполітиці, свідчать про поступове зростання готовності роботодавців до працевлаштування осіб з інвалідністю і створення для них комфортних умов праці.

Всього було опитано понад сто компаній в усіх регіонах України, які представляють великий, середній та малий бізнес. Повні результати дослідження будуть оприлюднені 17 червня під час представлення громадськості пілотного проекту Міністерства соціальної політики «Працюй вільно».