Озеленення в Кам’янському очима депутата міськради

Озеленення в Кам’янському очима депутата міськради

Озеленення в Кам’янському сьогодні перебуває в центрі уваги як міського самоврядування, так і громадськості. Так прокоментував ситуацію зі збереженням «зелених легень» Кам’янського депутат міськради Олександр Лукашов.

Автор: Валентин Фіголь.

Озеленення в Кам’янському очима депутата міськради - ФОТО
Депутат Кам’янської міськради, голова комісії з питань екології, промислової політики, економіки, праці та енергозбереження Олександр Лукашов

«Поводження із зеленими насадженнями є важливою частиною благоустрою міста та має велике значення для його екологічного сектору, комфорту та здоров’я кам’янчан. Ці питання перебувають на постійному контролі мера Андрія Білоусова», – прокоментував ставлення міської влади до озеленення депутат Кам’янської міськради, голова комісії з питань екології, промислової політики, економіки, праці та енергозбереження Олександр Лукашов,

Реалізацію заходів з озеленення в місті, акцентував депутат, розподілено між двома департаментами. Самі заходи із озеленення, за його словами, організує департамент екології та природних ресурсів КМР. А інвентаризацію зелених насаджень здійснює департамент житлово-комунального господарства КМР. Роботи щодо зелених насаджень входять до переліку заходів Екологічної програми Кам’янського, яку регулярно затверджує міська рада, нагадав О. Лукашов. Якраз на сесії міськради 23 червня має бути затверджено звіт по виконанню попередньої Програми.

Масштаби озеленення та заходи з догляду за насадженнями залежать від можливостей міського бюджету, зауважив пан Лукашов. Із запланованих міською владою заходів він назвав висадження дерев з широкими кронами на відкритих ділянках біля ЦНАП.

Озеленення в Кам’янському очима депутата міськради - ФОТО
Активісти “Голосу Природи” висаджують молоді дерева біла дренажного каналу на лівому березі міста

Приватні ініціативи інвесторів щодо збільшення кількості зелених насаджень вітаються та знайдуть підтримку як міської влади, так і екологічної комісії, пообіцяв голова комісії.

Громадськість в Кам’янському теж небайдужа до долі «зелених легень», нагадав депутат: «В рамках конкурсу громадських ініціатив «Бюджет участі» комісією з питань екології схвалено три проекти-переможці екологічного спрямування».

Два із них передбачають озеленення територій.

За проектом ініціативи «Зелені легені міста», заплановане створення зони відпочинку та озеленення на лівобережжі Кам’янського за адресами: вул. Воїнів-афганців, буд. 1-13а, бульв. Незалежності, буд. 13-17, бульв. Героїв, буд 11.

Проект «Довкілля залежить саме від тебе» передбачає створення еко-інформаційного простору у Південному районі Кам’янського за адресою: вул. Затишна, 2.