Справа травмованого охоронця в Кам’янському: суд допитав потерпілого

Справа травмованого охоронця в Кам’янському: суд допитав потерпілого

Вперше за рік розгляду справи про травмування охоронця в бійці біля крамниці АТБ в Кам’янському суд допитав потерепілого. Той сказав, що не знає, хто йому пробив голову.

Автор: Валентин Фіголь.

Більше року минуло відтоді, як Баглійський суд Кам’янського почав розгляд судової справи про бійку на БАМі, під час якої співробітник приватного охоронного підприємства отримав відкриту черепно-мозкову травму. Детальніше про бійку «Пильний погляд» писав, спостерігаючи за перебігом судового процесу.

Сама бійка, під час якої охоронець отримав травму, відбулась 21 травня 2019 року біля магазину АТБ на БАМі. Побилися кілька місцевих мешканців та охоронців приватного охоронного агентства. Під час сутички одному з охоронців хтось наніс удар чимось твердим в лівий бік голови. Потерпілий був госпіталізований, йому робили операцію.

Ніхто не бачив моменту нанесення удару. Ніхто не знає, за яких обставин потерпілий отримав травму.

За словами потерпілого, в якийсь момент він просто біг туди, де бились. З правого боку і трохи ззаду в кількох метрах від нього біг підсудний, Дмитро К. Раптом охоронець відчув біль в голові зліва. Озирнувся навколо – і побачив підсудного, який перебував з правого боку на відстані приблизно 3 метрів. Більше підсудний не пам’ятає нічого. Навіть того, які саме охоронні агентства брали участь в сутичці.

На запитання суду, чи справді до нього додому приїжджали учасники бійки з батьками миритись та пропонувати гроші, колишній охоронець відповів, що не знає, і щоб суд спитав у мами.

За що потерпілий хоче отримати від підсудного компенсацію в розмірі 10 тисяч доларів, поцікавилась суддя. Потерпілий відповів, що через травму у нього не вийшло ні вищу освіту отримати, ні в армію сходити…

Допит матері потерпілого як свідка запланований на наступне засідання суду за місяць.