Його шукають ФБР та поліція, а він живе у розкішному маєтку

Його шукають ФБР та поліція, а він живе у розкішному маєтку

Виявляється, що бізнесмен Володимир Дубінський, якого четвертий рік «шукають» українські правоохоронці і майже 10 років розшукує ФБР – спокійно живе у величезному маєтку на Дніпропетровщині. За сумнівною схемою пов’язаній з Дубінським фірмі «Гроперс» вдалося стати власниками колишнього дитячого табору на березі річки Самари – розповідає сайт «Антикор».

За інформацією видання, ще 2017 року інше Дніпропетровське видання – газета «Лица» – провела власне розслідування скандальної ситуації навколо майна колишнього дитячого табору імені Валентини Терешкової, що розташований в селі Орловщина.

Земля, що знаходиться на березі річки, в чудовій рекреаційній зоні – стала ласим шматком для багатіїв. І як з’ясувалося, цілих 6 гектарів, включно з кількома будівлями, придбала фірма «Гроперс». До 2013 року ця фірма називалася – «Торговий будинок братів «Дубінських». Вона і сьогодні належить Дубінським, хоча й записана на іншу особу. Так, за даними журналістів, власником «Гроперсу» значиться Ксенія Шипуліна – один з ключових топ-менеджерів братів Дубінських. А як пише «Антикор», минулого року директором «Гроперсу» стала Поліна Матюха – «чорний бухгалтер» братів Дубінських.

Видання зазначає, що таку розкішну нерухомість ніхто не буде записувати на випадкових людей. І як з’ясувалося, Поліна Матюха є співвласником супермаркетів «Дмарт» разом з братами Дубінськими.

Також розслідування газети «Лица» встановило, що ще у 2015 році поліція відкрила кримінальне провадження через сумнівну схему продажу майна дитячого табору. Будівля, у якій сьогодні проживає з родиною Володимир Дубінський, було записано на три різні адреси, та ще й на три різні фірми. Кожна з яких претендувала на це майно.

Але після того, як губернатором Дніпропетровщини став Валентин Резніченко, якого Дубінський називає «давнім товаришем», майно дитячого табору разом з землею опинилося у власності «Гроперса». Тоді як порушена кримінальна справа тихенько заглухла у судах – з 2018 року по ній немає жодного руху.

Як пише «Антикор», ніякого дитячого оздоровчого табору, як це записано у документах на землю, ніхто відновлювати не став. В триповерховому будинку за адресою с.Орловщина, вул.. Березнва 3 оселився сам власник «Гроперса» – Володимир Дубінський. Від людей він відгородився височезним забором, привласнивши ще й частину берегу ріки Самари, що заборонено Водним кодексом України. Та схоже, що ця оборудка зійшла з рук, бо сусідом Дубінського за даними «Антикору» став сам Валентин Резніченко.

Читайте також:

Дело Дубинских или как украинское правосудие «своих» не выдает