У Дніпрі СБУ затримала співробітника СІЗО, який вимагав хабарі та постачав наркотики ув’язненим

У Дніпрі СБУ затримала співробітника СІЗО, який вимагав хабарі та постачав наркотики ув’язненим

Служба безпеки України викрила посадовця однієї з пенітенціарних установ Дніпропетровської області, який систематично вимагав хабарі та продавав наркотики засудженим.
Про це повідомили в СБУ у Дніпропетровській області.
За даними слідства, зловмисник регулярно вимагав гроші від родичів ув’язнених за більш комфортні умови перебування у в’язниці та можливість користування забороненими речами.
Крім того, посадовець створив канал постачання наркотиків. Він систематично проносив на режимну територію та передавав ув’язненим наркотичні та психотропні речовини. Слідством навіть встановлені факти неодноразового збуту наркотиків наркозалежним мешканцям регіону.
Під час проведення 12 санкціонованих обшуків за місцями проживання, у робочому кабінеті та в автомобілях фігуранта справи правоохоронці вилучили:
– 5 тисяч доларів США та 100 тисяч гривень – гроші, ймовірно отримані від злочинної діяльності;
– банківські картки та мобільні телефони;
– згортки наркотичних речовин, підготовлених до збуту.
Наразі посадовця установи затримано в порядку ст. 208 КПК України.
В рамках кримінального провадження йому повідомлено про підозру за ч.3 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), а також планується повідомлення про підозру за ч.3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
Тривають слідчі дії для встановлення інших осіб, у тому числі діючих співробітників пенітенціарної установи, імовірно причетних до злочинних дій.
У Дніпрі СБУ затримала посадовця пенітенціарної установи, який вимагав хабарі та постачав наркотики ув’язненим - ФОТО