Осінні канікули у школах через коронавірус можуть подовжити до місяця

Осінні канікули у школах через коронавірус можуть подовжити до місяця

У Міністерстві охорони здоров’я не виключають продовження осінніх канікул у школах через коронавірус.

Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін.

За його словами, поки вирішується питання продовження осінніх канікул, але це не означає, що вони будуть тривалими. Поки що відбувається обговорення терміну канікул на період 3-4-х тижнів.

Ігор Кузін наголосив, що ситуація із захворюваністю школярів відрізняється в різних областях. Нині багато класів закривається на карантин через випадок захворювання учня або вчителя.

 «Сумарний внесок школярів, педагогів, закладів освіти в епідемічний процес це близько 10-15%. За рахунок такого рішення ми намагаємося зменшити тягар як на систему охорони здоров’я, так і потенційно по тих областях, які мають понаднормове навантаження, дещо розвантажити їх. На наше переконання, і, до речі, МОН також підтвердило це, ми вирішили спрацювати разом, перенести їх на тиждень раніше, тому сподіваємося, що це буде одним з дієвих протиепідемічних заходів національного рівня», – сказав Кузін.

Слід зазначити, що переносу канікул у Кам’янському на тиждень раніше не планується, а от за продовження поки що невідомо у зв’язку з тим, що Дніпропетровська область знаходиться на порозі «червоної» зони карантину.