У Кам’янському відкрили сучасний хоспіс

У Кам’янському відкрили сучасний хоспіс

28 жовтня у Кам’янському відбулося відкриття нового медичного закладу для пацієнтів з невиліковними та тяжкими хворобами. Сучасний хоспіс паліативної допомоги створили у будівлі, яка раніше не використовувалася та знаходилася в аварійному стані за адресою: вулиця Подільська, 21.

Під час відкриття нового об’єкту мер Каменського Андрій Білоусов подякував Президенту ГО «Фонд Розвитку Кам’янського» Олександру Іванову за реалізацію значущого інвестиційного проєкту.

«Хоспіс повністю збудований за інвесторські кошти. У напівзруйнованій будівлі виконали перепланування та повну реконструкцію, переобладнали, відновили покрівлю, утеплили фасад, створили сучасну систему вентиляції та індивідуальне опалення. Установа розрахована на 65 пацієнтів, є одно- та двомісні комфортабельні палати оснащені всім необхідним. Також виконано благоустрій прилеглої території. На сьогоднішній день – це найкращий хоспіс у нашій області та один із найкращих в Україні. Для нашого міста дуже важливим є створення лікувального закладу такого високого рівня, де пацієнти з тяжкими невиліковними хворобами зможуть отримувати необхідну медичну допомогу та жити в комфортних умовах», – сказав Андрій Білоусов.

Мер також зазначив, що реалізація цього інвестиційного партнерського проєкту дозволила створити додаткові робочі місця для мешканців, залучити кошти до міського бюджету.

У Кам'янському відкрився сучасний хоспіс - ФОТО

Палати хоспісу нагадують готельні номери. Сучасний інтер’єр, меблі, телевізор, кондиціонер, індивідуальний санвузол та душові. Відвідувати пацієнтів родичі можуть цілодобово. У хоспісі пацієнти отримають психологічну, соціальну та медичну допомогу. Для духовної підтримки є невелика каплиця. Також у будівлі встановили ліфт.

У Кам'янському відкрився сучасний хоспіс - ФОТО У Кам'янському відкрився сучасний хоспіс - ФОТО У Кам'янському відкрився сучасний хоспіс - ФОТО У Кам'янському відкрився сучасний хоспіс - ФОТО

Незабаром почне працювати офіційний сайт медичного закладу, де можна буде дізнатися всю необхідну інформацію про новий хоспіс.