На Дніпропетровщині продавали фальсифіковані продукти через інтернет-магазин

На Дніпропетровщині продавали фальсифіковані продукти через інтернет-магазин

У підпільному цеху зловмисники виготовляли харчові продукти та продавали їх у власному інтернет-магазині, видаючи за продукцію відомих брендів.

Наразі правоохоронці завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт.

Протиправну діяльність правопорушників викрили працівники управління протидії кіберзлочинам в Дніпропетровській області спільно зі слідчим управлінням обласної поліції у квітні цього року.

Виготовленням фальсифікату займалися громадяни віком від 28 до 47 років з червня 2020 року. У підпільному цеху зловмисники організували лінію з виготовлення фальсифікованих харчових сумішей із сировини невідомого походження. На виготовлену продукцію вони наклеювали фірмові найменування відомих українських виробників.

Щомісяця виготовлялося 25-30 тонн фальсифікату. Далі таку продукцію фігуранти збували через власний інтернет-магазин. Для прикриття протиправної діяльності фігуранти створили фейкові підприємства. Фальсифіковану продукцію оформлювали як сировину для виробництва продуктів харчування.

П’ятьом фігурантам було оголошено підозру за ч. 3 ст. 229 (незаконне використання знаку для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) КК України.

Правоохоронці завершили досудове розслідування, обвинувальний акт скеровано до суду. Процесуальне керівництво здійснювала Дніпропетровська обласна прокуратура.