Органи самоорганізації населення Дніпровського району долучаються до благоустрою

Органи самоорганізації населення Дніпровського району долучаються до благоустрою

Турбуючись про благоустрій території Дніпровського району органи самоорганізації населення району періодично організовують мешканців на прибирання та озеленення дворових територій.

Так, нещодавно, за ініціативи керівника ОСНу «Лівобережного територіального комітету Дніпровського району» Тетяни Козаченко та небайдужих мешканців 4, 10, 11 мікрорайонів відбувся суботник на прибудинкових територіях за адресами: ОСББ «Моноліт 2016» по проспекту Наддніпрянський, 21, 22, 23, будинків по проспекту Івана Франка, 12, 18, проспекту Перемоги, 20, 22, 69, 67, 73 та по вулиці Воїнів-Афганців, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 5А, 5Б.

Мешканці багатоповерхівок не лише прибрали прибудинкові території, але й за сприяння КП КМР «Благоустрій», провели озеленення внутрішніх дворів, висадивши біля трьохсот декоративних кущів.

«Всім відомо, що по місту оголошено місячник з прибирання опалого листя та приведення об’єктів і елементів благоустрою в належний стан. Багато людей цими днями виходить на вулиці для того, аби навести лад на території довкола своїх будинків, причепурити власні вулиці і двори. Ми теж зібралися, щоб зробити свій внесок у благоустрій наших мікрорайонів. Виходячи на такі акції, активні мешканці мають на меті не лише щось посадити чи прибрати, але й показати гарний приклад людям, аби вони також дбали про власний комфорт та затишок», – поділилась враженнями від проведеної роботи Тетяна Козаченко.