Проблема холодних стояків в Кам’янському: один на один з «Добробутом»

Проблема холодних стояків в Кам’янському: один на один з «Добробутом»

Щороку перед фахівцями сфери ЖКГ постає проблема холодних стояків централізованого опалення в житловому фонді Кам’янського. Зазвичай,  після регулювання внутрішньобудинкових систем власники непрацюючих стояків залишаються один на один з управителем житлом – сьогодні це КП «Добробут».

Автор: Валентин Фіголь.

Холодні стояки – а відтак, і батареї централізованого опалення – щороку дошкуляють і мешканцям житлових будинків, і фахівцям ЖКГ. Сьогодні в Кам’янському відбувається вельми важливий процес: регулювання внутрішньобудинкових систем.

Ось типовий приклад. Наче незначна проблема в масштабах житлово-комунального господарства Кам’янського, але вельми дошкульна біда для окремого споживача.

Три роки поспіль не працює стояк, який має постачати теплоносій у ванні кімнати одного з під’їздів будинку №71 по проспекту Свободи. Мешканці кажуть, що тепло по стояку зникло після того, як крамниця секонд-хенду на першому поверсі відрізалась від системи централізованого теплопостачання.

Відсутність тепла у ванній кімнаті дошкуляє мешканці верхньої квартири Валентині Феодосіївні. Жінці віком за 80 років холодно митись взимку. Вона застуджується і хворіє, що небезпечно і для молодих людей. Наприклад, для мешканців інших квартир, нанизаних на холодний стояк.

«Щороку нам обіцяє ЖЕК записати в перелік поточних ремонтів…» – резюмує пані Олена, дочка Валентини Феодосіївни, свій досвід спілкування з управителем житлом. Заявку споживачі до єдиної диспетчерської служби надали ще на початку опалювального сезону – чекають на виконання.

«До «Добробуту» ми не потрапили: довга черга на вулиці біля офісу, скриньки для звернень ми не побачили…» – поділилась першими враженнями від візиту до нинішнього управителя житлом споживачка.

Почекати, поки фахівці міської аварійної служби та «Тепломереж» відрегулюють системи опалення в будинках – рекомендує Валентині Феодосіївні та її колегам по нещастю Дмитро Губський, директор департаменту ЖКГ Кам’янського. Після регулювання стане ясно: піддається регулюванню холодний стояк чи його треба міняти частково або повністю.

Заміна стояка – це поточний ремонт. А поточні ремонти має робити КП «Добробут» за кошти з платежів споживачів, нагадав Д. Губський. На рівні міста фінансування таких робіт жодними програмами не передбачені, зазначив посадовець.