Кам’янська мистецька школа №1 відзначила 75-річний ювілей

Кам’янська мистецька школа №1 відзначила 75-річний ювілей

16 грудня у Кам’янській мистецькій школі №1 відбулася святкова концертна програма з нагоди 75-річчя навчального закладу. Привітати педагогічний колектив, учнів та випускників приїхав Кам’янський міський голова Андрій Білоусов.

«З моменту створення у мистецькій школі працюють видатні особистості, талановиті та професійні викладачі, які допомогли творчому становленню багатьох відомих діячів культури. Серед них заслужені діячі мистецтв України, композитори, нинішні керівники мистецьких закладів міського та обласного рівнів. Учні школи є лауреатами та дипломантами багатьох регіональних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, а сама школа є центром культурного життя. Я хочу подякувати всьому колективу за старанну творчу працю. Дякую за те, що допомагаєте кожній дитині знайти свій особистий шлях у мистецтві. Щиро бажаю, щоб у цих стінах і надалі панувала творча атмосфера. Реалізації всіх творчих задумів та нових досягнень вам і вашим учням!», – сказав міський голова.

З нагоди ювілею Андрій Білоусов вручив нагороди директору мистецької школи Анжеліці Іваницькій та колективу, а також нагородив викладачів і працівників школи. Подарунком від міського голови для навчального закладу стало цифрове піаніно «Yamaha» та високоякісна радіомікрофонна система.

Кам'янська мистецька школа №1 відзначила 75-річний ювілей - ФОТО Кам'янська мистецька школа №1 відзначила 75-річний ювілей - ФОТО Кам'янська мистецька школа №1 відзначила 75-річний ювілей - ФОТО Кам'янська мистецька школа №1 відзначила 75-річний ювілей - ФОТО Кам'янська мистецька школа №1 відзначила 75-річний ювілей - ФОТО

Заклад працює з 1946 року. За 75 років існування школу закінчили понад 2150 учнів. Нині у школі навчаються 200 учнів на естрадному, інструментальному, музично-теоретичному відділах та у класі образотворчого мистецтва, діють творчі колективи: хор молодших і старших класів; академічний та естрадний вокальні ансамблі; ансамблі бандуристів, баяністів-акордеоністів, вокально-інструментальний ансамбль.