У Кам’янському капітально відремонтували ЛОР-відділення лікарні №7

У Кам’янському капітально відремонтували ЛОР-відділення лікарні №7

У Кам’янському завершився капітальний ремонт ЛОР-відділення міської лікарні №7. Виконані роботи приймав міський голова Андрій Білоусов.

У відділенні замінили всі комунікації та електропроводку, встановили нову сантехніку і ліжка. Оновили палати, кабінети, процедурні та інші приміщення. Встановили нові меблі, побутову техніку та спецобладнання.

«Це єдине таке відділення у нашому місті. За 47 років роботи воно жодного разу не ремонтувалося. Щороку в цьому відділенні проходять лікування 2500 пацієнтів, із них 500 дітей. Цього року ми продовжимо виконувати капітальні ремонти у лікарнях нашого міста», – сказав Андрій Білоусов.

Отоларингологічне відділення працює з 1975 року. Розраховано на 55 ліжок.

«Ми працюємо давно, і таким гарним наше відділення ніколи ще не було. На рік у нас буває до трьох тисяч стаціонарних хворих із патологіями вуха, горла, носа та дихальної системи. Це мешканці нашого міста і сусідніх населених пунктів. Наші пацієнти будуть задоволені капітальним ремонтом та зможуть отримувати якісну медичну допомогу в комфортних умовах. Ми вдячні меру та всій адміністрації Кам’янського за такі зміни на краще», – сказав завідувач ЛОР-відділення Михайло Панкул.

У Кам'янському капітально відремонтували ЛОР-відділення лікарні №7 - ФОТО У Кам'янському капітально відремонтували ЛОР-відділення лікарні №7 - ФОТО У Кам'янському капітально відремонтували ЛОР-відділення лікарні №7 - ФОТО У Кам'янському капітально відремонтували ЛОР-відділення лікарні №7 - ФОТО