Безкоштовне профнавчання пропонує безробітним служба зайнятості в Кам’янському

Безкоштовне профнавчання пропонує безробітним служба зайнятості в Кам’янському

Для підвищення конкурентоспроможності громадян на ринку праці, служба зайнятості пропонує низку освітніх можливостей для дорослого населення. Безробітні можуть стати ІТ-фахівцями або пілотами дронів.

Автор: Валентин Фіголь.

Безкоштовно і швидко можна здобути затребувану на ринку праці професію чи підвищити кваліфікацію, закликають фахівці Кам’янського міського центру зайнятості.

Вчаться безробітні на базі закладів освіти, у роботодавців та у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Зокрема Дніпропетровський центр ПТО ДСЗ здійснює професійну підготовку за 11 ліцензованими робітничими професіями та більше ніж 35 напрямками.

Сьогодні громадяни мають унікальну можливість стати більш конкурентоспроможними на ринку праці, пройшовши навчання за ваучером.

Як безробітні, так і громадяни, які не перебувають на обліку у службі зайнятості, можуть підтвердити результати неформального професійного навчання.

Серед сучасних форм навчання особливе місце займає дуальна освіта, яка передбачає максимальне залучення роботодавців до процесу підготовки кадрів.

Найближчим часом розпочинаються курси:

– Оператор котельні (очно-дистанційно), 3 розряд;

– Користувач ПК: офісні технології та Інтернет (очно);

– Основи розробки вебсайтів (дистанційно);

– Керування БПЛА (дроном): теорія і практика (очно).

Зацікавлені можуть звертатися до Кам’янського міського центру зайнятості (вул.Медична,6 каб.201), або телефонувати 0569554157.