Поліцейські Кам’янського затримали «закладочників»

Поліцейські Кам’янського затримали «закладочників»

Поліція затримала 28 лютого в Кам’янському групу чоловіків, які, за попередніми даними, збували наркотичні речовини шляхом закладок.

 

Здавалося б, вже звичні злочини під час війни набувають особливого значення. Наприклад, збут наркотиків. Поки зовнішній ворог вбиває українців на війні, в тилу хтось знищує українців отрутою.

На щастя, війна загострює пильність громадян та їхню нетерпимість до злочинів. Так, 28 лютого до поліції надійшло повідомлення про те, що в одній із квартир міста мешкають чоловіки, які можуть розповсюджувати наркотичні речовини. Під час огляду місця мешкання поліцейські вилучили 369 фасованих згортків з порошкоподібною речовиною білого кольору, зовні схожу на метадон.

Під час слідчих дій правоохоронці встановили, що чоловіки 20 та 22-років, уродженці Херсонської області винайняли житло в центральній частині Кам’янського для того, щоб у різних частинах м. Кам`янське розповсуджувати наркотичні речовини шляхом закладок. Чоловіків затримали в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України. На даний час вирішується питання про погодження про підозру за ч. 2 ст. 307 Кримінально-процесуального кодексу України.