Повернути малий та середній бізнес до роботи доручив уряду президент України

Повернути малий та середній бізнес до роботи доручив уряду президент України

Уряд отримав від президента України доручення: підтримати малий і середній бізнес, максимально послабити податки та прибрати перешкоди, які заважають підприємцям працювати.

Автор: Валентин Фіголь.

На воєнний час та для післявоєнної розбудови потрібна нова податкова модель. Про це у  відеозверненні заявив президент України Володимир Зеленський.

«Щоб система не тиснула, щоб люди знали, що вони можуть працювати так, як вони можуть. Там, де вони можуть», – наголосив Зеленський.

Він заявив, що потрібно оновити й фінансові правила діяльності підприємців.

«Щоб люди відчували, що можна проявляти гнучкість. Відчували, що всі гроші й цінності будуть збережені. І що можна не боятися втратити щось, бо держава Україна гарантує кожному безпеку активів і накопичень», – підкреслив президент.

Зеленський зазначив, що Кабмін уже працює над тим, як оформити ці пропозиції нормативно. Деталі майбутніх податкових новацій будуть оголошені протягом найближчих днів.

Нагадаємо, раніше Податковий комітет Верховної Ради одноголосно затвердив текст нового закону щодо підтримки бізнесу №7137-д. Він буде прийнятий як альтернатива законопроєкту №7137, що включає норми про зменшення ПДВ та акцизу на паливо.