Поетів Кам’янського запрошують публікувати в мережі свої вірші про війну

Поетів Кам’янського запрошують публікувати в мережі свої вірші про війну

В Україні запущено національний портал “Поезія Вільних”. Кожен бажаючий може додати туди свій вірш про війну з агресором. Ділитись народною творчістю можуть і мешканці Дніпропетровської області, повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної військової адміністрації.

Щоб люди могли поділитися своїми віршами, в Україні було створено спеціальний інтернет-портал. «Поезія Вільних» – спільний проект Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агентства з питань мистецтва та художньої освіти, волонтерів.

Автори проекту чекають на шедеври з усіх областей. «У римованих рядках можна вилити свій біль, сльози, переживання. Або, навпаки, підтримати бойовий дух. Запрошуємо долучатися мешканців Дніпропетровщини», – наголосила начальник управління культури, туризму, національностей та релігій ДнепрОВА Наталія Першина.

Щоб додати свою поезію на сайт, потрібно заповнити спеціальну форму онлайн. Після перевірки модератора твір з’явиться на порталі.

Можна публікувати вірші «18+», але для їх перегляду необхідно буде підтвердити свій вік.

Кожен відвідувач веб-сторінки може проголосувати за вірші, що найбільш сподобалися. Для цього достатньо натиснути на “серце”.

Згодом планується видати друковану збірку з найкращими творами.

Поетів Кам’янського запрошують публікувати в мережі свої вірші про війну - ФОТО