Добровольців на відновлення України збирає проект «Добробат»

Добровольців на відновлення України збирає проект «Добробат»

Якнайшвидше повернути зруйнованим українським містам, селищам та селам нове життя – на таку справу збирає людей доброї волі проект «Добробат».

Автор: Валентин Фіголь.

Вже незабаром нам доведеться відбудовувати всю країну від наслідків війни, нагадала українцям Галина Янченко, заступниця голови фракції «Слуга народу» у Верховній Раді, заступниця голови Комітету ВРУ з питань антикорупційної політики.

Добровольців на відновлення України збирає проект «Добробат» - ФОТО
Галина Янченко, заступниця голови фракції «Слуга народу» у Верховній Раді

«Якнайбільша шкода та максимальне знищення всього, що трапляється на шляху, є однією з тактик російської армії на рівні з терором цивільного населення, – написала вона. – А наше спільне завдання якнайшвидше повернути зруйнованим українським  містам, селищам та селам нове життя. Саме тому, вже зараз ми з командою долучаємось до проекту Віктора Андрусіва «Добробат»».

Головним завданням проекту, зазначила політик, є формування добровольчих будівельних батальйонів, які допомагатимуть привести до ладу будівлі, пошкоджені російськими військовими. Допомагати людям на волонтерських засадах відновлювати їх житло та поступово повертатись до мирного життя.

До проекту можуть долучитись всі, хто відчуває в собі сили та бажання допомагати відновлювати країну після російської орди.

«Саме зараз ви можете стати частиною команди та направитись з великою та шляхетною місією – відродити усе зламане та порушене. Проект відкритий для всіх фахівців, любителів та просто мрійників, які готові працювати заради спільної мети,» – коментує ініціатор проекту В. Андрусів, виконавчий директор «Українського інституту майбутнього».

Добровольців на відновлення України збирає проект «Добробат» - ФОТО
ініціатор проекту В. Андрусів, виконавчий директор «Українського інституту майбутнього»

Для розуміння масштабів і потужностей волонтерського руху він навів приклад: «Тільки за 3 дні на нашому новому проекті добровольчі будівельні батальйони – 6500 людей зголосились допомагати у розборі завалів та на будівельних роботах».

Першою місією, яку проводить команда «Добробату», стала допомога мешканцям містечка Бородянка.

«Якщо ви також хочете долучитись до відновлення країни та допомозі його мешканцям, реєструйтеся у боті: https://t.me/dobrobat_in_ua_bot, – повідомив пан Андрусів. – Тепер усі бажаючі прийняти участь у відбудові нашої любої України, можуть обрати батальйони по областям та напрямок робіт у яких зможуть допомагати».

Україна вже здивувала весь світ, коли змогла встояти проти російських нелюдів. Нам давали 3 дні, а ми тримаємось і даємо рашистам по зубам вже півтора місяці, – акцентувала Г. Янченко. – Так само ми здивуємо весь світ своєю здатністю швидко відновити країну. Долучайтесь до відбудови!»