На творчий конкурс «Україна майбутнього» запрошуються діти Кам’янського

На творчий конкурс «Україна майбутнього» запрошуються діти Кам’янського

В тяжкі часи нас врятує мужність, а наших дітей – творчість, вважає Департамент молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України. Саме заради підтримки маленьких українців та українок, компанія Нафтогаз разом з Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» та ініціативою Дівчата STEM, розпочинає творчий проєкт «Україна Майбутнього».

Автор: Валентин Фіголь.

Проєкт, як повідомляє Департамент, має на меті підтримати креативну молодь, об’єднати дітей та підлітків всієї України. Учасникам конкурсу  запропоновано уявити — якою буде Україна після Перемоги. В рамках конкурсу відкрито збір творчих робіт (у будь-якому форматі, малюнок, вірш, оповідання, відео, аудіо тощо) в таких категоріях:

– місто;

– архітектура;

– освіта;

– мода;

– література;

– кіно;

– інтернет-простір;

– герої України;

– інше (для всіх робіт про Україну майбутнього, що не підпадають під попередні категорії).

Світ має знати, якою діти бачать Україну після Перемоги, тому всі роботи будуть опубліковані на сторінці проєкту в Instagram (https://bit.ly/38FRaV4).

Крім цього, відібрані роботи увійдуть в окрему збірку «Україна Майбутнього». За допомогою цієї збірки проєкт збере кошти на підтримку дітей, які постраждали від війни в Україні.