Як «красиве і корисне» в Кам’янському служать наближенню Перемоги

Як «красиве і корисне» в Кам’янському служать наближенню Перемоги

Творчість та бізнес в Кам’янському, поєднуючи «красиве й корисне», сприяють наближенню нашої перемоги над ворогом.

Автор: Валентин Фіголь.

«У щастя людського два рівних є крила: троянди й  виноград, красиве і корисне», – стверджував український класик 20 сторіччя. Отак і творчі люди в Кам’янському поєднують красу й користь, надаючи психологічну підтримку землякам та гостям міста.

Саме з метою психологічної реабілітації дорослих та дітей було проведено майстер-клас з малювання в центральній юнацькій бібліотеці Кам’янського. Художниця Анастасія Пустовойтенко спробувала поєднати задоволення від малювання з користю: творчий процес, як стверджують фахівці, допомагає висловлювати свої переживання, знімаючи таким способом емоційну напругу.

Як «красиве і корисне» в Кам’янському служать наближенню Перемоги - ФОТО

Маленькі та дорослі учні майстер-класу вчились малювати акварельними фарбами. Малювали те, що в кого було на душі або в голові.

Така арт-практика, окрім задоволення, приносить ще й користь, зазначила художниця: по-перше, творча активність допомагає відволіктись від тривожних та сумних думок і переживань, «перемкнути» психіку на позитив. По-друге, малюнки можуть підказати батькам, про що думає дитина, чим переймається.

Як «красиве і корисне» в Кам’янському служать наближенню Перемоги - ФОТО

А. Пустовойтенко – одна з учасниць творчої виставки-продажу, яка наразі експонується в центральній бібліотеці Кам’янського. Тут можна придбати авторські роботи місцевих майстрів: іграшки, прикраси, сувеніри і навіть мило ручної роботи.

Частина коштів з продажу експонатів організатори заходу спрямують на допомогу захисникам та переселенцям.

Намір поділитись заробленим з вояками та біженцями сьогодні демонструє багато хто з підприємців. Так, квіткарі з Аул продають в центрі Кам’янського тюльпани з корінням, обіцяючи віддати частину заробленого на потреби війська. «Розповсюджуємо красу і приносимо користь!» – коментують свої дії продавці.

Як «красиве і корисне» в Кам’янському служать наближенню Перемоги - ФОТО