Як «Берегині» співами на вулицях Кам’янського допомагають захисникам України

Як «Берегині» співами на вулицях Кам’янського допомагають захисникам України

Солістки народного ансамблю «Берегині» збирають гроші на допомогу ЗСУ співами на вулицях Кам’янського.

Автор: Валентин Фіголь.

Жінок, які в квітчастих хустках співають українських пісень, можна було побачити 20 квітня в різних місцях в центральній частині Кам’янського.

Таким способом солістки ансамблю народного співу «Берегині» Заводського територіального центру соціальної допомоги заробляли гроші. Перехожі опускали до скриньки з написом «допомога ЗСУ» гроші – хто скільки міг.

«Ми пройшлися по базару, постояли на зупинках транспорту, – розповідають співучі бабці. – Підходили хлопці, сказали, що з Маріуполя, зовсім діти. Постояли поряд, поплакали. І ми з ними поплакали…»

За словами співачок, за півдня вони зібрали більше шестисот гривень. Гроші перерахували на ЗСУ за реквізитами, взятими в терцентрі.

«Хтось воює, захищає нас. Ми воювати не можемо – то допомагаємо по змозі, а на пенсію не розженешся…» – коментують співачки свою активність.

Ситуація в країні впливає і на творчих людей Кам’янського. Так, вуличний музика, який працює на проспекті Свободи, тепер грає, здебільшого, українських пісень. 20 квітня він виконував гімн України. «Берегині» кажуть, що колега по творчості теж поділився заробітком з захисниками.