Акція «Спустошені подвір’я» в пам’ять загиблих на війні дітей відбулась в Кам’янському

Акція «Спустошені подвір’я» в пам’ять загиблих на війні дітей відбулась в Кам’янському

Акція «Спустошені подвір’я» на згадку про українських дітей, які загинули на війні з Росією, відбулась 27 квітня в центрі Кам’янського. Провели її КУ «Центр молодіжних ініціатив» та місцеві освітяни.

Автор: Валентин Фіголь.

За 62 дні повномасштабного вторгнення Росії вже загинули, щонайменше, 217 дітей України, ще біля 4 сотень дітей були поранені.

«Інсталяція на майдані Калнишевського, яка складається з 217 іграшок, символізує покинуті у подвір’ях речі, якими, на жаль, вже не будуть бавитись діти», – прокоментував захід Андрій Омельченко, фахівець Центру молодіжних ініціатив.

Акція «Спустошені подвір’я» в пам’ять загиблих на війні дітей відбулась в Кам’янському - ФОТО

Іграшки були зібрані за допомогою фахівців департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міськради – через батьків учнів місцевих закладів освіти.

Ця акція, зауважили організатори – додаткове нагадування мешканцям Кам’янського: не нехтуйте правилами безпеки та сигналами повітряної тривоги. «Не гуляйте з дітьми на майданчиках під час тривоги, а простуйте до найближчого укриття, чи принаймні захищеного місця!» – закликали дорослих організатори заходу.

Акція також покликана нагадати, що дорослі відповідальні за безпеку дітей, тож варто роз’яснювати малечі: будь який предмет, знайдений на вулиці, може бути небезпечним.