Міський голова привітав кам’янчанку зі 100-річним ювілеєм

Міський голова привітав кам’янчанку зі 100-річним ювілеєм

100-річний ювілей – це грандіозна подія в житті кожного ювіляра та особлива гордість для всього міста. 5 червня свій 100-й День народження відсвяткувала жителька Кам’янського Капліна Зінаїда Бенціонівна.

Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов.

“Від імені усієї громади привітав іменинницю зі святом, побажав міцного здоров’я, гарного настрою, поваги, турботи та уваги рідних і близьких. Вручив квіти, вітальний лист та подарунок.
За своє життя жінка стала свідком багатьох історичних подій, пройшла тяжкі роки другої світової війни, післявоєнні роки, пов’язавши своє життя з нашим містом. На превеликий жаль і сьогодні таку поважну ювілейну дату затьмарює війна. Але ми обов’язково переможемо, мир та злагода запанують на нашій землі!
Свій трудовий шлях Зінаїда Бенціонівна розпочала у жовтні 1948 року інженером-хіміком на Придніпровському хімічному заводі. З 1962 року до виходу на пенсію 1970 році, працювала начальником центральної лабораторії Придніпровського хімічного заводу. З 1986 року працювала бібліотекарем при 2-й міській лікарні та присвятила цьому 22 роки. Понад 30 років була головою ради жінок у Баглійському районі, обиралась депутатом Баглійської районної ради.
Дякуємо за багаторічну сумлінну працю на благо рідного міста та усієї громади! Від усього серця вітаємо зі святом!”, – зазначив Білоусов.