Кам’янчан запрошують долучитися до голосування щодо нових назв вулиць

Кам’янчан запрошують долучитися до голосування щодо нових назв вулиць

 

Міський голова Андрій Білоусов повідомив, що 12 червня буде проведено голосування щодо нових назв вулиць та провулків, які отримали дві пропозиції.

З 24 травня по 5 червня тривав збір пропозицій щодо перейменування вулиць, назви яких пов’язані з державою-агресором та/або її союзниками. В процесі підготовки переліку вулиць, які потребують перейменування, окрім виконавчих органів міської влади, приймали участь історики та краєзнавці нашого міста. Долучитися до обговорення можна було декілька засобами, зокрема, використати Чат-бот у Телеграм, платформу електронної демократії EDEM або надіслати свої пропозиції на електронну адресу. Анонімні пропозиції та зауваження не розглядались.

Наразі, існує вичерпний перелік вулиць з можливими варіантами перейменування. Вулиці та провулки, які отримали дві пропозиції та більше підлягають голосуванню, яке буде проведено до 12 червня 2022 року включно. Зауважую, що право голосу мають лише мешканці Кам‘янського. Ті вулиці та провулки, на які було запропоновано не більше однієї назви, не підлягають голосуванню.

Для того, щоб прийняти участь у відборі назв перейдіть за посиланням – https://consult.e-dem.ua/polls

“Шановна громадо, корегуйте життя нашого міста та долучайтеся до голосування! На процес перейменування будуть задіяні спонсорськи кошти”, – зазначив Білоусов.