Центр медіації та неформальної освіти в Кам’янському відновлює свою роботу

Центр медіації та неформальної освіти в Кам’янському відновлює свою роботу

Центр, який впроваджує медіацію як інструмент досудового вирішення спорів та популяризує неформальну правову й психологічну освіту, відновив свою діяльність в Кам’янському на базі місцевого Центру з надання безоплатної правової допомоги.

Автор: Валентин Фіголь.

Війна пригальмувала впровадження медіації як альтернативного інструменту вирішення спорів. Але наразі процес відновлюється. Про це говорили під час онлайн-зустрічі 14 червня директор Центру з надання безоплатної правової допомоги Андрій Дишлюк та керівниця Центру медіації та неформальної освіти Вікторія Лобенок.

Під час зустрічі вони обговорювали питання співпраці та шляхи допомоги громадянам міста Кам’янське. Говорили про впровадження та максимальне розкриття процесу медіації в місті.

Медіація, як розповідала В. Лобенок – це процес вирішення спорів без судової тяганини. Спеціально підготовлений фахівець-медіатор спілкується з учасниками конфлікту і намагається привести сторони до вирішення, яке всіх влаштовує. Медіатори працюють за контрактом зі службою безоплатної правової допомоги – так само, як і адвокати.

На зустрічі А. Дишлюк та В. Лобенок обговорювали, як популяризувати медіацію серед населення Кам’янського, як пояснити людям користь такої форми посередництва. Сторони склали план подальшої взаємодії.