Чемпіонат області з тхеквондо із запізненням на пів року відбувся в Кам’янському

Чемпіонат області з тхеквондо із запізненням на пів року відбувся в Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь.

Чемпіонат області з тхеквондо, який відбувся минулими вихідними в Кам’янському, пройшов із запізненням на пів року через війну.

Чемпіонат Дніпропетровської області з тхеквондо, в якому змагалися понад дві сотні бійців з Дніпропетровщини, відбувся в ДЮСШ №1. В турнірі змагалися бійці Дніпра, Кам’янського та Кривого Рогу.

Обласна першість з тхеквондо мала відбутися ще 26 лютого, але завадив початок повномасштабного російського вторгнення в Україну.

«На кубках, які ми сьогодні вручимо командам-призерам, вигравійована дата 26 лютого 2024 року. Ми хотіли замінити таблички з цими написами, але потім все ж таки залишили, щоб вони були як нагадування про ці страшні дні», – прокоментував ситуацію президент Дніпропетровської обласної федерації тхеквондо, тренер з Кам’янського Юрій Пальок.

Тож змагання почались хвилиною мовчання в пам’ять про загиблих на війні українців. На церемонії відкриття турніру присутніх тренерів, бійців та вболівальників привітав Едуард Коряк, начальник управління молоді та спорту Кам’янського.

Також Ю. Пальок вручив посвідчення і чорні пояси Ельвірі Шабановій, Віталію Лебедю й Аліні Бойчун, які нещодавно склали кваліфікаційні екзамени на відповідний ступінь майстерності.

В програмі змагань були тільки керугі – поєдинки, які обслуговував головний суддя Денис Марченко і його помічники.

«Всі судді – це наші молоді тхеквондисти, які ще продовжують виступати на змаганнях. Але у них вже є досвід суддівства. Хлопці й дівчата пройшли підготовку на семінарах», – розповів секретар чемпіонату області Владлен Лобанов. Всі рефері на турнірі були з Кам’янського.

У командному заліку бійці з Кам`янського зайняли цілком п`єдестал пошани. На рахунку трьох місцевих команд – 82 медалі (27 – золотих, 31 срібна та 24 бронзових).

Чемпіонат області з тхеквондо із запізненням на пів року відбувся в Кам’янському - ФОТО

Чемпіонат області з тхеквондо із запізненням на пів року відбувся в Кам’янському - ФОТО